Yorum ve görüşlere açığım kardeşler

Brsberry

Üye
herkese bol hasatlar %80 bitti sayılır ufak tefek şeyler hariç sizce eksik veya düenlenmesi gereken yerleri söylerseniz sevinirim561515E8-D18D-4737-9428-A79696B66171.jpeg1CE249BE-F205-49EB-AAF0-CD7D1781AD51.jpegF625ECFA-211C-406A-957F-38F0C328B697.jpegscrog sistemini yapıcam fakat pek fazla bilgi sahibi değilim ışık 400w cob led full spectrum sıcklık 23* nem%65 birde co2 hakkında yrdımınıza ihtiyacım var basıl ypılır nasıl uygulnır

zbambam

Kıdemli Üye
dostum iyi growlar setupın çok şekil duruyor. Bu otomatik sulama sistemini nerden bakarak yaptın? ben de uygulamak istiyorum

Brsberry

Üye
Sğol krdeşim sanada Bu amatör oldu aslında üzerinde değişiklik yapıcam
malzemeler
Akvaryum hava hortumu
Akvaryum için t bağlantı saksıların içi için
Ayarlanabilir vanalı bağlantı
Boru birleştirme parçası
Ben saksı başı 1 lt şişe kullandım alttan delip hortumu ara bağlantı işe taktım daha sonra vanalrı istediğim yere sbitlesim vermem gereken su kç ml ise litrelik şişeye dolduruyorum vanayıd ayarlıyorum damlama usulu ufak ufak emiyo eve geçince detaylı resim atarım krdeşim scrog yöntemi iiin çok faydlı olacağını düşünüyorum malzemelerin hepsi akvaryumcuda var

zbambam

Kıdemli Üye
tamam kanka takipteyim. şu sulama sistemi için videolu anlatım var mı bakayım youtube'a. kafama çok yattı.

Brsberry

Üye
Bunlar beni çok uğrştırdılar aralık 17 de toprktan çıktılar fakat kabini balkona yapmıştım soğuk stres çok ufak kaldılar sonra içeri aldım besin takviyesi filan derken bu hale gelsiler şuanda 34 günlükler bide auto

Ediz55

Yeni üye
anladım.benimki ile aynı ölçüdeler ikiz gibiler hatta.yılbaşı doğumlular. merak ettim bol hasatlar

Ediz55

Yeni üye
genetik değil photo dur büyük ihtimal. arkadaşım vermişti çok sağlam sigaraydı yalnız.indica baskın duruyor.

Brsberry

Üye
Bol hasatın olsun kardeşim ben erkek çıkıcak diye güvenemiyorum yaa erkek çıkarsa kahrolurum ağlarım

Brsberry

Üye
52ED3114-C66A-45F2-A193-C239DA6E9415.jpeg7C033C5D-E8B4-4031-B1F4-9492CD2687D3.jpeg1964F417-E715-43FF-8932-3D6F5F4EEE4E.jpegCD696FCF-F860-462B-A3F1-9D082B3275DC.jpeg161D2D09-39B0-403C-98A5-C0453A6552B1.jpegDF5B9948-FE69-4C67-B5BC-645ED8D910F0.jpegKullanılan malzemeler
Akvaryum hava hortumu
Serum seti
çember yapımı için "T" bağlantı
İsteğe bağlı tank ben 5lt turşu bidonu kullanıyorum
Yapım aşaması aslında çok basit fotoğraflar size yardımcı olucaktır sadece tank olarak kullanacağınız üründe serum deliklerini fazla deşmeyin sonra dmlama yapıyo uğraşırsınız ilk önce hızlı yapıştırıcı ile sabitleyip daha sonra akvaryum silikonu olarak geçen silikon ile sızdırmazlık yapıyoruz
Takıldığınız yada merak ettiğiniz bişey olursa yardımcı olmaya çalışırım

Brsberry

Üye
Bu arada şimdi aklıma geldi konu dışı olucak biraz ama cam üzerine kalın aynalı film çekerek ışık yansıtmayı düşünüyorum etkisi yada zararı olurmu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • higthead Chat bot:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    dready********** ********
  • G GaribanMüptezel:
    +1
    ***** ****** **
  • K Kolpa.:
    +1
  • K Kolpa.:
  • G GaribanMüptezel:
    ***** *********** ****** ***** ******* **** ***** ***** **
    ******* **** ****** ***** ** ***** *********** ****** ***** ******* **** ***** ***** **
  • G GaribanMüptezel:
    *** ******* ** ***** ***** ****** ********** **** ***** ***** **
    +1
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ********* dready** *****
  • G GaribanMüptezel:
    dready***** ***** ********* **********
  • G GaribanMüptezel:
    ***** ***** ***** *** **** *** ** ******** ***** ***** ****** ******* **** *******
  • G GaribanMüptezel:
    **** ****** dready*
  • G GaribanMüptezel:
    ******* ********* ** *
    dready****** ** ****** ***** **** ** *****
  • G GaribanMüptezel:
    dready********** *** ***** ******* **** ****** ********* ********
  • G GaribanMüptezel:
  • K Kolpa.:
    * ****** **** ***** ********* ******* **** ***** **** ****** ***** *********
    +1
  • B biggie34_:
  • M Merciless:
    dready********** ** ******* ** **** ********** **** ****** ***** ** ******** ********** ********** ***** *** ****
    M Merciless: dready********** ** ******* ** **** ********** **** ****** ***** ** ******** **********...