Zamanla uçan lsd drop. İlk deneyim ıçin heves zirveyken üzdü

Frat_ntul

Yeni üye
Selamlar, son aylarda lsd ye merak salmıştım arayışlardaydım sürekli, deepweeb i beceremedim ama eskiden beri tanıdığım güvendiğim bir abimin referansıyla şehir içi vendoor buldum neyse abim benivendorla çarpıştırdırdı. Gece 12 gibi buluştuk küp şekere damlarınmış jelatine sarılı drop olarak verdi, buzluktan cıkarmış getirmiş, sohbet ettik biraz önceki günlerde 5 tane kadar verdiğini hepsinin çalıştığını söyledi. Aldım eve götürdum buzluga göm dedi öyle yaptım sabah ta 10 gibi evden çıktım termal çantanın ıçine soğuk suların yanina koydum çıktık yola akdenizin cennet koylarından birine binbir güçlükle gittik dag bayır aştık gittik birde oltalar hazır yemekler hazr cadır kalmıs sadece neyse, evden çıktıktan yaklaşık 3.4 saat sonra yedim yarım saat sonra bi ufaktan duruldum böyle bi yakalar gibi oldu zemin dalgalandı ama sonra bekle, bekle yok 3 saat geçti aradım dedim böle böle uçmuştur o dedi, bana gelmeden uçmuş ta olabilir dedim bilmiyorum dedim bende denedim 2.3 sefer çalıştı dedi bizim abiyi aradım, konuştu satıcı ile yakında arkadaşı herifteki acidte emanetmiş normal işi sigara imiş açıkladı durumu yüzde 70 senin hata dedi ki öylemi bilmiyorum ama yenileme yapamadık geliş fiyatından verebileceğini söyledi bizim 200cuffff etti tabii öyle bi gün oldu sikko bi durum. Ben yandım siz yanmayın dikkat edin kankalar.

Albord

Üye
Kanka şekerden daha hızlı uçuyor, veren arkadaş bir de sıcakta bıraktıysa üzücü olur sonuç. Psy festivallere gitmeden kendi kağıdımı alırım o yüzden, alanda satılanlar çoğu zaman yalan çıkıyor.
Eski bi kız arkadaşımla 250 mayan çözdük 3 tane 1.5-1.5 yaptık son paramızla, çok çok çok az yoklamıştı, o saatten sonra bir daha hep hazırlıklı gitmeye özen gösterdim :D

Frat_ntul

Yeni üye
Kanka ben depresan ilaç alıyorum o gün almamıştım ama onun etkisi olmuşmidir diye düşündüm ama yüzde 90 uçtu o

Frat_ntul

Yeni üye
Kanka bu ay sonu psy fest var aldım bileti gidiyorum da ordaki satıcılara güvenerek gidiyorum. Pul olarak vendor bulamadım yaşadığım şehirde nasıl yapsam bilemedim

12b1nl1

Yeni üye
hocam ısı, ışık, nem ve hatta havadan korumak lazım. küp şekere damlatılmış almanızı tavsiye etmem çünkü tr bunu ölçüsüne uygun yapacak satıcı olduğunu pek zannetmiyorum.

Son düzenleme:

Frat_ntul

Yeni üye
Deep web olayını çözemedim kanka onu cözsem ön numara olcak ta . Derin ayrıntılı açıkladım biri diye bekliyoruz duyrulur kankalar. Yardımlarınızı bekliyıruk

OzanT

Yeni üye
Aynen kankalar bende pgp şifrelemeyi falan çözemedim bende deep web ten halledicem açıklama yok yeterli

Toska

Üye
Buradan tanıştığım birinin aracılığı ile ilk siparişimizi verdik. 250 ug 10 yaprak gelecek mi nasıl olacak içtikten sonra tüm deneyimlerimi paylaşabilirim. Giriş konusunda maalesef bilgim bulunmamaktadır.
kanka eline ulaşır veya ulaşmaz her türlü gelişmeden haberdar olmayı isteyen onlarca kişi var bu forumda bu konuyu unutma gözünü seveyim :D

Frat_ntul

Yeni üye
Knka tr içimi veya fark etmez nasıl temin edebiliriz ayıktirirsançok seviniriz deep sevse ayrıntılı bi yazı bekliyoruz pls.

Molde

Yeni üye
Kankalar neyi çözemiyosunuz,10 dk vpn,hesap açma,deposit falan hepsinin videosu var yutupda.

Empire Marketi öneririm,tomandjerry'den alabilirsiniz 100x250ug almıştım.2 sene rahat rahat yeter hata bozulmassa daha fazla.
hocam bu drop dedikleri yani lsd sıvısınıda deepweb marketlerinden mi çözüyorlardır ? Türkiye'de tedarikçi bulmak çok zor nasıl bulabiliriz

hocam bu drop dedikleri yani lsd sıvısınıda deepweb marketlerinden mi çözüyorlardır ? Türkiye'de tedarikçi bulmak çok zor nasıl bulabiliriz
Kafa yapan madde çavdar mahmuzunun sentezlenmesinden elde ediliyor,sıvıyıda kağıtların üzerine,dozuna göre bir kaç damla damlatılıyo.Drop demek o anlama geliyo.Trden tedarikci bulman kolay ama tavsiye etmem dozu söyleyenden azdır,Mbome olabilir ayrıca deli gibi pahali ayak üstü sikiyolar yani.

Toska

Üye
Kankalar neyi çözemiyosunuz,10 dk vpn,hesap açma,deposit falan hepsinin videosu var yutupda.

Empire Marketi öneririm,tomandjerry'den alabilirsiniz 100x250ug almıştım.2 sene rahat rahat yeter hata bozulmassa daha fazla.
kanka empire market üyeliğine kadar sahibim oralara kadar gelmekte problem yaşamıyorum fakat daha önce hiç sipariş vermediğim için bazı şeyleri bilmiyorum. bilmeyen insan için balık yemek bile zordur o açıdan bakmak lazım :) Youtubeda biraz aratacağım şimdi teşekkür ederim yol gösterdiğin için. Faydalı olabileceğini düşündüğün youtube Video isimlerini uğraşırsan eğer kanal adlarıyla birlikte buraya yazarsan , sadece benim için değil bir çok kişi için çok güzel yol göstermiş olacaksın :) teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ***** *** ****** *** *****