Zararlılara tedbir almak istiyorum

silver_cash

Yeni üye
Merhaba hasatınız bol olsun dostlar zararlılara ve örümceklere tedbir almak istiyorum growa baslamadan once bulundum yerde evde haşare sorunu fazla zaten biraz mustakil yerde alacagim tedbirleri nasıl yapmalıyım neyden nereye ne kadar kullanmalıyım nerden alıyım bilgi esirmegeyenlere tesekkurler simdiden bol dumanlar dostlar

Son düzenleme:
C

Canna

Guest
Dostum kabinde mi yapacaksin, disarda mi, grow yapmak istedigin ortamda ugur böcegi yetistir, nasil olur bak netten, netten al 20 tane ugur böcegi, ortamin büyüklügüne göre belki 40-50 bak ortada zarali kaliyor mu. :)

silver_cash

Yeni üye
İndoor olacak evde haşare cok peki grow esnasında odaya konulcak her hangi ilaç birşey veya refakatçi bitki varmı Abi odadan uğur böceklerini çıkar yemin ederim bir günde eski haline döner yani zararlı istilası olmadan tedbir amaçlı forumda okudum bir çok arkadaş zararlılardan sıkıntı yaşamış ben de böyle bir yerde grow yapacağım için baştan tedbir almak istiyorum

C

Canna

Guest
Netten zaralirara karsi kükürt kullanimi arasitir, kalici ve organik bir cözüm.

Mahsun

Kıdemli Üye
Aktarlarda toz kükürt satılıyor internette de var üstat toprak üzerine ince bir tabaka tuz serper gibi atabilirsin toprağına herhangi bi böcek vesaire gelmesini engelleyecektir varsa da öldürür

zehir0t

Üye
Kardesm bana geçen sene sinekler kelebekler sarmıştı fırından odun kulu aldım bitkinin kokunun etrafina serptim birazda etraftaki otlara felan serptim uzaktan da biraz bitkiye de serptim bayağı işe yaradı tavsiye ederim doğal çözüm

C

Canna

Guest
Dostum kabinde ugur böcegi kullanmak istersen kesinlikle ilac kullanmamalisin, yoksa ugur böcekleri ölür. Organik grow icin kabinde kükürt veya odun külü cok iyi is yapar. Ortada zararli birakmaz.

silver_cash

Yeni üye
peki uğur böcekleri ne ile beslencekler hocam kabinde bitki yapraklarını tırtırlamasınlar
Dostum kabinde ugur böcegi kullanmak istersen kesinlikle ilac kullanmamalisin, yoksa ugur böcekleri ölür. Organik grow icin kabinde kükürt veya odun külü cok iyi is yapar. Ortada zararli birakmaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********