üst yaprakları sarardı. çürüme gibimi acaba ?

Toprak olarak ne kullanıyorsun
Gübre veriyor musun
Verdiysen ne kadar ml verdin
Kimyasal mi organik mi gubren belirt
Ve tamam benim toprağım kurudu dedikten sonra bir gün daha bekle tam anlamıyla kurusun
hocam toprak bio biz light max gübre 1 litre suya bloom-grow-microsoft 1 ml verdim
tarantula-piranha-vodo joice - b52 - sensizym. 2ml gramda bunlardan verdim hocam

34Sativa34

Kıdemli Üye
hocam toprak bio biz light max gübre 1 litre suya bloom-grow-microsoft 1 ml verdim
tarantula-piranha-vodo joice - b52 - sensizym. 2ml gramda bunlardan verdim hocam
Şimdi kardeşim şöyle söyleyeyim ben senin kullandığın gübreleri bilmiyorum ben 5 yıldan beri sadece biobizz organik kullanıyorum korkacak bir şey yok sadece toprağın kurumasını bekle sadece su ver bu da bebek bir bitki fazla gelmiş olabilir verdiğin gübreler hatta normalde 3 litre su döküyorsan 13 litre dök Bir kere o gübre temizlensin gitsin ve toprağın kurumasını tamamen bekle kurumadan kesinlikle sulama yapma ve gübre verme

Şimdi kardeşim şöyle söyleyeyim ben senin kullandığın gübreleri bilmiyorum ben 5 yıldan beri sadece biobizz organik kullanıyorum korkacak bir şey yok sadece toprağın kurumasını bekle sadece su ver bu da bebek bir bitki fazla gelmiş olabilir verdiğin gübreler hatta normalde 3 litre su döküyorsan 13 litre dök Bir kere o gübre temizlensin gitsin ve toprağın kurumasını tamamen bekle kurumadan kesinlikle sulama yapma ve gübre verme
hocam kızlarım 4 günlük topraklarınızı değiştireyim yoksa fazla sulama yapıp ilaçlarımı yıkasam

34Sativa34

Kıdemli Üye
hocam kızlarım 4 günlük topraklarınızı değiştireyim yoksa fazla sulama yapıp ilaçlarımı yıkasam
Toprak değiştirme zarar verirsin şu anda sen sadece toprağı yıka yani bol bol su dök altından litrelerce su aksın ondan sonra 2 gün 3 gün yanına bile gitme ışığın açık olsun belli saat aralığında kaldığın yerden devam et az ver gübreği az her zaman bu altın kuraldır gübre az verilir fazla verirsen kurtaramazsın ama az verirsen döndürebilirsin özellikle kimyasal gübrede kimyasalın şakası Yok

Toprak değiştirme zarar verirsin şu anda sen sadece toprağı yıka yani bol bol su dök altından litrelerce su aksın ondan sonra 2 gün 3 gün yanına bile gitme ışığın açık olsun belli saat aralığında kaldığın yerden devam et az ver gübreği az her zaman bu altın kuraldır gübre az verilir fazla verirsen kurtaramazsın ama az verirsen döndürebilirsin özellikle kimyasal gübrede kimyasalın şakası Yok
hocam suanda hepsini yıkadım kuruyana kadar elemicem buhar makinesi devam ediyor demi son ayarda bide ışığım ts3000 hydro 40 cm kadar yaklaştırdım 25 dimde doğru dimi

34Sativa34

Kıdemli Üye
hocam suanda hepsini yıkadım kuruyana kadar elemicem buhar makinesi devam ediyor demi son ayarda bide ışığım ts3000 hydro 40 cm kadar yaklaştırdım 25 dimde doğru dimi
Bak şimdi kardeşim ben 4-5 yıldır kuantum bord ile grov yapıyorum benimkinde diamer yok ben %100 veriyorum bebekken yani ilk 1-2 hafta yarım metreden daha fazla daha sonrasında o büyüdükçe 25-30 santimlere kadar düşüyor yani 20 santime de düşse sıkıntı yok önemli olan büyüdükten sonra 20 santim bile olsa sıkıntı olmaması

Bak şimdi kardeşim ben 4-5 yıldır kuantum bord ile grov yapıyorum benimkinde diamer yok ben %100 veriyorum bebekken yani ilk 1-2 hafta yarım metreden daha fazla daha sonrasında o büyüdükçe 25-30 santimlere kadar düşüyor yani 20 santime de düşse sıkıntı yok önemli olan büyüdükten sonra 20 santim bile olsa sıkıntı olmaması
çok teşekkür ederim bu kadar bilgi için çok açıklayıcı oldu hocam

gorilladam

Müptezel
100 dimmerli quantum board ile 20cm den bitki buyutuyosan, ya senin quantum board çin malı çakma ötesi bişey yada kaba etinden salladın gibime geliyor :)

Kemotropizma

Yeni üye
kız topraktan çıkalı 1 hafta olmamış sen 8 çeşit kimyasal gübre dayamışsın kanka böyle devam etme kızı 1 hafta rahat bırak sonra gübrenin kullanım çizelgesine bak ve onun yarısıyla başla, kız ters yapmazsa normal doza geçersin.

34Sativa34

Kıdemli Üye
100 dimmerli quantum board ile 20cm den bitki buyutuyosan, ya senin quantum board çin malı çakma ötesi bişey yada kaba etinden salladın gibime geliyor :)

Buyur burdan yak ozaman

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******** ****** *** ********* ****** ***** ****** ****** ****** ** ****** ***** ***** ****** *** ***** *** ***** *** ******* ***** *** ******* ******* ********** ******** ******** ***** ***** ******** *********
  • T Tropikal.MR:
    ***** **** ** ****** **** ******** ****** ****** **** ******* ******* *** **** ********** ********* ** ******* **
  • N Newholland:
    ********* ******* ****** hahahaha** ****** **********
  • needrich10 needrich10:
  • N Newholland:
    ****** ***** hahahaha ** ******* ***** *** ****** ** ******* *** ******
    +1
  • puceneck puceneck:
    ******** *** ********* ***** hahahaha** *******
  • N Newholland:
  • needrich10 needrich10:
    ***** ****** *** *** ***** ****** ******** ****** ***** **** hahahaha*** ***** hahahaha ** ******* ***** *** ****** ** ******* *** ******
  • M Menet:
    ******** ***** ********** ** ******* *** ***** ***** ****** **** ********* ***** **
  • N Newholland:
    ***** ****** *** *** ***** ****** ******** ****** ***** **** ******** *** *** ***** **** ****** ******* ** ***** * *** ******** ******** ** ******* *********
  • needrich10 needrich10:
  • N Newholland:
    *** ******* ** ***** *** hahahaha*
  • needrich10 needrich10:
    *** **** hahahaha *****
  • needrich10 needrich10:
    ** hahahaha*** ****
  • N Newholland:
  • needrich10 needrich10:
    ******* ******* hahahaha*******
  • N Newholland:
    hahahaha*** * ***** ** ****** *** ******* hahahaha** ******** ****** ****** ********* *** **** ******* ******* ***** ******* ***** ********* ***** ******** ***** ***** ******** *** *** ****
  • C carnaccs1:
    +1
  • puceneck puceneck:
  • needrich10 needrich10:
    ** *** **** ***** ********** hahahaha* ********* ******* ****** ********** hahahaha****** * ***** ** ****** *** ******* hahahaha** ******** ****** ****** ********* *** **** ******* ******* ***** ******* ***** ********* ***** ******** ***** ***** ******** *** *** ****
    +1
  • N Newholland:
    ** *** **** ***** ********** hahahaha* ********* ******* ****** ********** ********
    +1
  • C carnaccs1:
    hahahaha** ****** ****** hahahaha** * ****** hahahaha*** ******* ***** hahahaha*** *** *** ******** ****** ****** ********* ** ******** *** ** ***** ********* ********* ********* ***** **** ** ****** *****
    +1
  • M Menet:
    ****** hahahaha** ***** **** ** ****** ***** ****** ****
  • N Newholland:
  • M Menet:
    +1
    M Menet: *** +1