auto mu normal mi

ucuzyollucio

Yeni üye
kankalar selamlar, auto flower ile normal tohumlar arasındaki fark nedir? tohumsuzluktan dert yanıyordum şimdi elimde 3 tane tohum var 2 si auto biri normal aynı şekilde yetiştirebilir miyim?

Ü

Üye silindi 26274

Guest
kankalar selamlar, auto flower ile normal tohumlar arasındaki fark nedir? tohumsuzluktan dert yanıyordum şimdi elimde 3 tane tohum var 2 si auto biri normal aynı şekilde yetiştirebilir miyim?
aynı şekilde derken aynı anda mı diyorsun , eğer öyle diyorsan ışık periyotları farklı oluyor.

ucuzyollucio

Yeni üye
aynı şekilde derken aynı anda mı diyorsun , eğer öyle diyorsan ışık periyotları farklı oluyor.

ben senin yerinde olsam eğer ilk growun olacaksa eğer önce uzun dönem olan tohumumda başlar tecrübe ederdim sonra 2 tane auto yu atardım. uzun dönem bitkilerinde hataya tolerans var stresi kaldırabiliyorlar autolar biraz daha nazlı olabiliyor.
normal için önerdiğin bir tohum var mı kankam sativa istiyorum hızlandıracak bir şey. auto flower için kanka mexican ı önermişti

Ü

Üye silindi 26274

Guest
bluedream nasıl grow yaptın mı
şuan 3 tane bd growum var büyüme aşamasındalar elindeki uzun dönem ile başla ve forumda bunlarla ilgili bir ton konu var okuyup araştırman senin iyiliğine olacaktır aklına takılanları zaten chatten sorabilirsin elbet yardım edecek biri çıkacaktır.

Tohum sıkıntısı varsa yaparsın aslında 18 saat yerine 20 saat verirsin vegde ya da hepsine 18 saat ama autolar bitene kadar çiçeğe alamazsın aynı kabinde photoyu autolar da 3 ay sürse photo baya büyür iyi bakarsan kabinin ufaksa eğitimsiz sıkıntı olabilir

ucuzyollucio

Yeni üye
şuan 3 tane bd growum var büyüme aşamasındalar elindeki uzun dönem ile başla ve forumda bunlarla ilgili bir ton konu var okuyup araştırman senin iyiliğine olacaktır aklına takılanları zaten chatten sorabilirsin elbet yardım edecek biri çıkacaktır.
Tamam kankam bd den devam edecegim 120*120*200 kabinim 400w isigim var isik biraz kucuk kaliyor sanirim ama eldeki imkanla bu kadar toplayabildim sorun yasar miyim peki cok

Kanka

Administrator
Yönetici
sativalar genetık ozellıklerınce uzamaya meğillidir ındıcalar bıraz daha tıfıl kalır

İstanbul

Müptezel
Aynı dert bende var dört tohumdan ikisi photo çıktı mecburen autolar bitene kadar bekleyip kaldığımız yerden devam edeceğiz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ****** hahahaha** ****** ********* ****** *** ****** *****
    K kiryue0: hahahahahahahaha ****** hahahaha** ****** ********* ****** *** ****** *****