Hasat zamanı

Night owl

Müptezel
Öncelikle merhaba knkalar 80 80 180 kabin kabin 300 watt ama ben düzenli 160 watt gittim Işıkla Coco grow olayına giriştim başta ve ortada biraz tembelliğim sonucu yüksek ph ve potasyum ve kalsiyum eksikliği yaşadım tembellik dediğim hasattan yana beklentimi karşılamadı ama kafası çok güçlü mikrodalga da kuruttum ona rağmen 2 3 kapakla 2 3 saat salmıyor beğendim fakat toprakta gibi aroma yok kafası çok güçlü bi takım aksilikler yaşasam da sonuna geldik herkese bol hasatlar hayrlı growlar diliyorum... Tohumsuz ailesi.

Son düzenleme:

Sinarit

Müptezel
Teşekkür ederim kmka gördüğün gibi yer kalmadı ne alttan ne üstten mecbur yüzde 50 dimmer bitirmek zorunda kaldım kmka mesafe çok düşüktü bitkiyle mecbur...
Anladım kanka,bende de 80x80x180 kabin var.3 auto koydum ama birini eliyecem kalıba.Bende sorun yasiyacam gibi geliyor ondan sordum.340 sponsor ışık var

Night owl

Müptezel
Anladım kanka,bende de 80x80x180 kabin var.3 auto koydum ama birini eliyecem kalıba.Bende sorun yasiyacam gibi geliyor ondan sordum.340 sponsor ışık var
Olabildiğince eğitimle altta tut hatta file kesin ger ve olabildiğince doldur boşlukları alta indir fileyi ki alan kazan o şekilde rahat Bi bloom olur

muadip

Doktor
Öncelikle merhaba knkalar 80 80 180 kabin kabin 300 watt ama ben düzenli 160 watt gittim Işıkla Coco grow olayına giriştim başta ve ortada biraz tembelliğim sonucu yüksek ph ve potasyum ve kalsiyum eksikliği yaşadım tembellik dediğim hasattan yana beklentimi karşılamadı ama kafası çok güçlü mikrodalga da kuruttum ona rağmen 2 3 kapakla 2 3 saat salmıyor beğendim fakat toprakta gibi aroma yok kafası çok güçlü bi takım aksilikler yaşasam da sonuna geldik herkese bol hasatlar hayrlı growlar diliyorum... Tohumsuz ailesi.

Eline sağlık kanka ilk elin günahı olmaz foxtail olmuş bitkiler. Tohumladimi bitkilerin?
Kabine sigmamislar başlarda seni uyarmıştım yer sikintisi çekeceksin diye :)
Kac bitki var kanka burda?

Night owl

Müptezel
Eline sağlık kanka ilk elin günahı olmaz foxtail olmuş bitkiler. Tohumladimi bitkilerin?
Kabine sigmamislar başlarda seni uyarmıştım yer sikintisi çekeceksin diye :)
Kac bitki var kanka burda?
Eyvallah knka teşekkür ederim günahlık bi durum değil kendi hatam sonucu böyle oldu stresten tohum attı ama sağlam tohum yok bende bekledim stres tohumu alırım diye ama olmadı solda bi fem 1 tane auto üst büyüme ler sonradan sıkıntılarını giderince yaprakcık yerine pistil atmaya başladı tabi oldu sayılır amber sadece üstlerde biraz var hyrlısı kmka femle bi nebze olsun kurtarmaya bakıcam

Night owl

Müptezel
aga bu sömeklerde bi anormallik yok mu
Anormallik var evet besin yönünden bariz bilerek yaptığım hatalar sonucu deneysel işlerden böyle bir şeye sebep oldu hasattan gitti evet yüzde 65 i trikomlarda sorun yok çok güçlü bir sigara oldu normalde içerim ama 2 kapak saatlerimi alıyor diyeblrm tabi organik gibisi yok kafa yerine aromayı tercih ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ********* ** ******** ******* **
  • T Tropikal.MR:
    *** ******** ******** hahahaha hahahaha ****** ******** *****
    +1
    hahahaha** ********** **** ******* ***** *****
    +2
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    hahahaha ******** ******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    +1
    ********** ******** * **** ********* **** hahahaha ****** ***** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ***** ******** *** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    ********* ****** ** ******** **** ********* ****** ****** ***** ******** hahahahahahahaha******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******** ***** *******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ********** **** **** ********* ******* ****** ***** ***** ********** ********** ******** * **** ********* **** hahahaha ****** ***** ******** **
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** ****** ******** **** ******** ********* ****** ** ******** **** ********* ****** ****** ***** ******** ********
    +2
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    ***** hahahaha* ***** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha********* **** **** ********* ******* ****** ***** ***** **********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** ********* ***** ******** ***** ******** *** *****
  • S Space44:
    ********** hahahaha ********** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    **** *** ****** *** ***** hahahaha*** *** ******* hahahaha **** ****** ******** ********** ********* ******* ****
  • S Space44:
    ** **** ** ******* ** *** ****** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ******* hahahaha **
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ***** ** **** ** ******* ** *** ****** hahahaha
    ***** hahahaha******* ***** ****** ******** **** ********
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** hahahaha******* ***** ****** ******** **** ********