Photo olduğunu anladığım kızımız için, beslenme takvimi ?

bongcubaba

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba, kızımın 55. gününde photo olduğu anlaşıldı. ( evet ilk growum geç farkettik ). 12/12 döngüsüne geçip ışığı blooma çevirdim. Yarın sulama yapmam gerekiyor. Çizelgelere bakıp ad. nu. marka grow,bloom,carboload,bud candy, sensi cal mag extra, sensizym, rhino skin, gübreleri kullanıp sulama yapmayı düşünüyorum. Tabiki yanlış düşünüyorum. Biri beni uyarsın.yok bak şunları yap dese çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

nightowl

Üye
Adv Nat'ın kendi uygulaması olan BudLabs uygulamasını indirerek ilerleyebilirisn, bana @Aguş önermişti sağolsun, photo için çok güzel, hafta hafta ne vereceğini yazıyor. Ben çok memnunum.

Aguş

Doktor
Ne demek dostum bilgi paylaştıkça çoğalıyor en azından hangi hafta ne vereceğini biliyorsun ayrıca işin başında sonuna kadar kaç ml gübre kullancağını biliyorsun çok güzel birşey,

Takvim güzel ama birden orada yazanı değil yarısı kadar ile başlayıp gözlemleyerek arttırmanı öneririm

Kolay gelsin
Adv Nat'ın kendi uygulaması olan BudLabs uygulamasını indirerek ilerleyebilirisn, bana @Aguş önermişti sağolsun, photo için çok güzel, hafta hafta ne vereceğini yazıyor. Ben çok memnunum.

nightowl

Üye
Ne demek dostum bilgi paylaştıkça çoğalıyor en azından hangi hafta ne vereceğini biliyorsun ayrıca işin başında sonuna kadar kaç ml gübre kullancağını biliyorsun çok güzel birşey,

Takvim güzel ama birden orada yazanı değil yarısı kadar ile başlayıp gözlemleyerek arttırmanı öneririm

Kolay gelsin
Evet onu atlamışım yazmayı, başından beri ilk ay yarısı, sonraki ay önerilen x0,75 ilerledim ben, 2. ay bitti ve 12/12'ye geçtim bugün. Yaprakları izleyerek ve 1 dolu bir boş (boş suya da calmag) ile devam ediyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    P Piranaa: ****** ******* ****** ******** ***** ****** **** **