Uzman doslar acil yardım

Hasan21

Yeni üye
Herkese merhaba gorila auto diye aldığım tohum beni şupelendiriyor bitkinin yeni çıkan yaprakları 7 yaprak bu gorila değilse ne uzman doslar beni bir aydınlatsın lütfen bitki çöpmü şimdi bitki 23 günlük dişilik organı var

HighMann

Müptezel
Aga biri bu bitki sativa dedi yedi yaprak olur dedi kafamı karıştırdı bu bitkiye Hint keneviri diyor bu diyorum genetik senin yanlışın var diyiyor
vay be yapraktan genetik veya kenevir ayrımı yapmışlar olum genetik dediğin şeyde kenevir değilmi sonuç olarak türkiyede yetişenlerde bi genetik tohum değilmi ya :D

HighMann

Müptezel
çok baskın olmadıkça bitkiler bunu yapraktan anlayabilecek grower tanımıyorum genel olarak melez hybrid genler olduğu için :)

AwaKe4

Müptezel
Kanka o attıkların üre ise 46n daha bitkin o gübre için küçük. Üre yi veg döneminin sonuna doğru gövde gelişimi ve filiz üretiminde kullanabilirsin. Şuan verirsen yakabilirsin bitkiyi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** **** ******** **** ****** ***** ******* ***** ***** ******* **** ******* ****** ******** hahahaha**** **** ********** **
  • Sinarit Sinarit:
  • Sinarit Sinarit:
    ***** ********** ***** **** ******** **** ****** ***** ******* ***** ***** ******* **** ******* ****** ******** hahahaha**** **** ********** **
    ******** ******** **
    ***** ****** ***** ****** **** *** ***** **
  • Sinarit Sinarit:
    hahahahahahahaha* ******* * hahahaha*** ******** **
    ***** ***** hahahaha***** ***** ****** ***** ****** ******** **** *** ********
    ****** ***** **** ***** ** ******* ********** ****** ******* *** hahahaha** ***** ***** ***** ******
    +2
  • Sinarit Sinarit:
    hahahaha** ** ****** ****
  • Sinarit Sinarit:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    *** **** ****** ******** *** * ***** ******* ****** ***** **** ***** ** ******* ********** ****** ******* *** hahahaha** ***** ***** ***** ******
    +1
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha hahahaha***** ******* ***** ***** ********* ********** hahahaha*** hahahaha **** *** **** ******** ******* ***** *******
    ***** ******* ********** hahahaha hahahaha** hahahaha***** ******* ***** ***** ********* ********** hahahaha*** hahahaha **** *** **** ******** ******* ***** *******
    +1
  • Sinarit Sinarit:
    +1
    ******* ** ******** ****** ******* ***** **** ******** *** *** ********* ****** **** **** **********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* hahahaha** hahahaha ********* ***** ******** ****** **** ***** **** ******** *** *** ********* ****** **** **** **********
    +1
    +1
    ***** ***** ***** ***** ******* hahahaha** hahahaha ********* ***** ******** ****** ****
  • L lityum:
    ** ** *** ********* ***** ** ********** ********* hahahaha*****
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: ** ******* **** ******* *** *****