Çakmak gazı ile dal ve yapraklardan yağ çıkartmak.

Leodee

Üye
Herkese selamlar.

öncelikle bi şişenin içine tıkabasa hasattan kalan dalları ve yaprakları basıyoruz özellikle tıkabasa. 9EB8885C-E141-4810-AD7D-C14F5756CFED.jpeg
Sonrasında şişesin ağzını bulaşık teli ile sıkıca kapatıp gerekirse bantlıyoruz. ;
D29C8308-BA93-4F7A-862B-A022C10E0B22.jpeg

Sonrasında şişenin altından da çakmak gazının parçaları genişliğinde bi delik açıp içine bi tanesini de sıkıca yerleştiriyoruz. ;
514C5CE4-9085-48ED-AF89-D0DBA5A00A9A.jpeg

Kaynattığımız suyu bir kaba koyuyoruz ve üzerine bir tabak koyuyoruz. Unutmayın yağ o tabağa damlayacak.
sonrasında çakmak gazını yavaş yavaş basmaya başlayın
8651204F-2748-4815-A9F9-64BAAB33F34A.jpeg

Min. 5 tane olması gerekiyor.
gazı yavaş yavaş sıkarken alttın yağ ile gaz tabağa damlayacak ve sıcaklık sayesinde gaz uçacak yağ kalacak ;
4D82771A-3CDE-4A49-984E-8B4A21EF2189.jpeg

Ben sigara saracağım kağıda ısıtıp ısıtıp kağıdı yağlıyorum ve gayette hoş :)
Bol dumanlar :)
#4.20

Leodee

Üye
Kral senin şişe büyük geliyor gibi daha dar ve küçük birşeyin içinde preslenmis malzemeye yapsan daha cok cikar
Benim ki miktara göre dediğin gibi şişe büyük tıkabasa dolu olduğunda kesinlikle daha çok çıkıyor. Hatta ne kadar çok çakmak gazı kullanırsan o kadar fazla çıkıyor.

Nbase alıp 25-30c ye ısıtacaksın içine esrar yağını katıp sabit 30c de ultrasonik suda 24 saat bekleteceksin, direk roket atar mermisi kanka, rolls royce gibi olursun.

Nbase alıp 25-30c ye ısıtacaksın içine esrar yağını katıp sabit 30c de ultrasonik suda 24 saat bekleteceksin, direk roket atar mermisi kanka, rolls royce gibi olursun.
o derecede ısıtma işlemini nasıl yapıcaz kanka termometreyle mi kontrol etcem bide mesela 10 gr dan ne kadar yağ çıkar yapmaya bağlı tabide tahmini

Kanka yağ ne çıkar bilemem oranını internetten araştırıp çıktığı kadar yapabilirsin
Su sıcak ama elinin dayanabileceği kadar sıcak suyu bir kaba koy nbase i cam şiseyle suyun içine at 5-10 dk da faha akışkan hale geliyo su gibi oluyo ozaman karıştırıcaksın

Kanka yağ ne çıkar bilemem oranını internetten araştırıp çıktığı kadar yapabilirsin
Su sıcak ama elinin dayanabileceği kadar sıcak suyu bir kaba koy nbase i cam şiseyle suyun içine at 5-10 dk da faha akışkan hale geliyo su gibi oluyo ozaman karıştırıcaksın
şişesiyle birlikte dedin dimi suyun içine dökmicez likiti

Hyperone

Müptezel
Kankam tarif için sağol , 1 bitkiden çıkan ne varsa tıka basa 200 ml lik şişeye presledim , yaklaşık 5 tane büyük boy çarşafı yağlaybildim , muhafaza edilecek kadar çıkmıyor bilginize , 15-20 kök yapanlar anca şırıngayla çekebilir diye düşünüyorum

Ü

Üye silindi 35015

Guest
Growkent de bunun için bir aparat satılıyor kutu kola boyutunda bir şey alıp 35/40 gr parçalayıp içine doldurdum (hepsi sömekti) kaynar su ile doldurduğum borcamın üstüne bir borcam daha ekleyip çakmak gazını tepeden bastım yaklaşık 6-7 adet bastım dışarıda yapmayı tercih ettim malum işin içinde gaz var işlem bitikten sonra yaklaşı 5/6 kerede su kaynatıp borcamdaki suyu kaynar olarak değiştirdim sürekli kaynar kalmasını sağladım bunu içeceğimizden tamamen gazdan ayrıştığına emin olmak istedim finalde 1 kola kapağını tamamen dolduracak boyuttu yağ elde ettim yağ donmadan alttaki su kaynar vaziyetteyken topladım metal bir kartvizit bunun için biçilmiş kaftan etkisi gayet iyiydi yarım bir sigarayı kardeşime bırakıp dışarı çıktığımda aldığım telefon övgü doluydu :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1