Neler yeni

Son profil mesajları

Ripley's gozukmuyordun bi süredir hoş geldin bir sorum olucak . Bir yazında görmüştüm bu sömekler için en iyi ürün terpinatör ama tr de yok demiştin g.kentte buldum aldım bunun yanında bud factor x kullansam yararı olurmu gerek varmı ?
Kankam selamlar bitkim son 4 gündür bu şekilde anlayamadık geçen de sulama yaptım düzeldi şimdi yine aynısı oldu
https://imgyukle.com/i/55L7Sb anlayamadım yardımcı olursan sevinirim kankam 2 günde bir su veriyorum
Ripley'sOG
Ripley'sOG
Toprak kurumadan sulama yapmışsın köklerin boğulmuş ya da tam tersi toprağın kuru ise sulama yap değilse fazla su vermişsin kurumasi için bir süre ver ve verdiğin su miktarını azalt eskine oranla
Biggiee
Biggiee
Şuan mesela 3 saat oldu su vereli kendine geldi 2lt su verdim ama alt dallar hep kurumuş üstlerde böyle sıkıntı yok neden ise bu iki bitkim de böyle sıkıntı var şuan ilk su döktüğümde su hemen altından çıkıyor normalde 500ml derece ile su veriyorum bunlara ilk su dökmem de hiç su çıkmıyordu anlayamadım değişik olaylar yaşıyorum son 1 haftadır teşekkür ederim ilgi alakan için.
Ripley'sOG
Ripley'sOG
Bitkiye ne kadar su veriyorsun ? Ve saksin kac litre kullandığın toprak vs ne
Kankacım selam,
Serüvenini ilgiyle ve hayranlıkla takip ettim, çok güzel iş çıkarmışsın :) bende yeni başlıyorum.
Benimle nem makinanın marka modelini ve içeride kullandığın vantilatörlerden memnun kaldıysan onu da paylaşabilir misin? Saygılar.
Selamın aleyküm dostum. İkimizin de aktif olduğu bir zamanı denk getirdiğimizde, sorduğun soruya buradan cevap verir, durumu anlatırım özel bir şekilde. :)
Kendine iyi bak..
Cibril
Cibril
A.selam reis sağol ben buralardayım şimdilik müsait olduğunda yaz ara ara güncelleneceğim
Üst