Çiçek 4. Hafta

• Konbuyu başlatan Üye silindi 37217
  • Başlangıç tarihi

Emmy

Müptezel
Bitkiye zulm etmişsin kanka .. ne kadar veg verdin ne gubre kullaniyorsun isik ne ... gelisim hic yok gibi bisey 15 gun once de gördüm bu bitkiyi hala ayni duruyor biraz daha ozen gostermen gerek

Ü

Üye silindi 37217

Guest
Bitkiye zulm etmişsin kanka .. ne kadar veg verdin ne gubre kullaniyorsun isik ne ... gelisim hic yok gibi bisey 15 gun once de gördüm bu bitkiyi hala ayni duruyor biraz daha ozen gostermen gerek
15 gün önce gördüğünde açıklamayı okusaydın nedenleri ve sebepleri öğrenirdin 50 kere ilk growum yazmıştım, veg dönemini bilmeden kısa tuttuğumu yazmıştım, ilk başta dışarıda sonra kabin yapıp orda devam ettiğimi yazmıştım, gübre takvimini bilmediğim için eksik gübre verdiğimi fakat artık düzene girdiğini yazmıştım, burda yardım dilendiğimde bitkinin durumu kötü olduğu için kimsenin umrunda bile olmadım sadece kocaman kozalı çiçeklere atılan yorumları okuyorum. Her yardım istediğimde buraya gelip ’bitkiyi mahvetmişsin’, ‘ bu bitkinin hali ne’, ‘ışık görmemiş gübre görmemiş’ vs şeyler yazılıyor. Lütfen bana bildiğim değil bilmediğim şeyler söyleyin. Hayatında çiçek sulamamış biri için kabin kurup esrar büyütmenin ne kadar zor bir şey olduğunun ben farkındayım ama siz değilsiniz

Emmy

Müptezel
15 gün önce gördüğünde açıklamayı okusaydın nedenleri ve sebepleri öğrenirdin 50 kere ilk growum yazmıştım, veg dönemini bilmeden kısa tuttuğumu yazmıştım, ilk başta dışarıda sonra kabin yapıp orda devam ettiğimi yazmıştım, gübre takvimini bilmediğim için eksik gübre verdiğimi fakat artık düzene girdiğini yazmıştım, burda yardım dilendiğimde bitkinin durumu kötü olduğu için kimsenin umrunda bile olmadım sadece kocaman kozalı çiçeklere atılan yorumları okuyorum. Her yardım istediğimde buraya gelip ’bitkiyi mahvetmişsin’, ‘ bu bitkinin hali ne’, ‘ışık görmemiş gübre görmemiş’ vs şeyler yazılıyor. Lütfen bana bildiğim değil bilmediğim şeyler söyleyin. Hayatında çiçek sulamamış biri için kabin kurup esrar büyütmenin ne kadar zor bir şey olduğunun ben farkındayım ama siz değilsiniz
Kankacım bi sakin ol tamam haklisin ilk elin günahı olmaz yaptığım yorumu da mazur gör simdilik bunu nasil daha iyi sekilde kurtariririz onu konusalim ışığını ve su an verdigin gubreyi soyler misin rica etsem <3

Ü

Üye silindi 37217

Guest
Kankacım bi sakin ol tamam haklisin ilk elin günahı olmaz yaptığım yorumu da mazur gör simdilik bunu nasil daha iyi sekilde kurtariririz onu konusalim ışığını ve su an verdigin gubreyi soyler misin rica etsem <3
Kral affet… o kadar çok kötü yorum alıyorum ki patladım. Her bi konu açtığımda çiçeğe etmedikleri söylem kalmıyor bende üzülüyorum hevesim kırılıyor :D hakkını helal ey usta

Emmy

Müptezel
Sorun yok kanka simdi baslayalim mi ilk olarak su an isigini ve elindeki gubreleri payladirmisin köfteci tohum sanirim ve isik periyodun nedir

Ü

Üye silindi 37217

Guest
Kankacım bi sakin ol tamam haklisin ilk elin günahı olmaz yaptığım yorumu da mazur gör simdilik bunu nasil daha iyi sekilde kurtariririz onu konusalim ışığını ve su an verdigin gubreyi soyler misin rica etsem <
Kral 2 tane 60w sarı torch, 2 tane 40w beyaz torch ışığım. Işık bitki arası 40 cm. Gübre biobiz kullanıyorum 4. Haftanın başında 1 litreye 4 ml grow 4 ml bloom koydum. Calmagim var nasıl kullanılır bilmiyorum baştan beri 4 kere 1 ml verdim. Sulamayı hala tam kavrayamadım. Eksiğim çok. Kızım berbat durumda…

Emmy

Müptezel
Kral 2 tane 60w sarı torch, 2 tane 40w beyaz torch ışığım. Işık bitki arası 40 cm. Gübre biobiz kullanıyorum 4. Haftanın başında 1 litreye 4 ml grow 4 ml bloom koydum. Calmagim var nasıl kullanılır bilmiyorum baştan beri 4 kere 1 ml verdim. Sulamayı hala tam kavrayamadım. Eksiğim çok. Kızım berbat durumda…
Kanka takvime gore git ama ph ayarin 6 ve 7 arasında olsun grow u azalt blooma yuklen bunun yaninda fosfor ve potasyum zengini gubreler kullan yarada gubresi kullanabilirsin bunun yaninda sana guzel bir tarif verebilirim ama biraz ugrastirici ortam nemin ne durumda gelisim viddi oranda yavas

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha *** ****** ******** ***** *****
    *** *** * ********** ********* ****** * ***** ******** ***** ********** ******** **********
    **** **** ********** ** **** ********** hahahaha*** ********** *** **** ****** ****** **** ** ***** ******** **** ******** hahahaha**** **** ******** **** ****** **** ******* *** ***** **** ********** ******** ***** ******** ****** hahahaha**** ****** **** ***** *** *** **** ******* ****** ** **** ****** hahahaha**** **** hahahaha*** **********
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ********* hahahaha *******
    ****** **** *** ********** ***** *** ** *** ***** hahahaha* hahahaha ****** hahahahahahahaha******* *** ****** ******** ***** *****
  • Q Qirve:
    **** ******** ********* *** ***** **** **** ***** *** hahahaha ******** ***** ****** ****** *** ***** ******** hahahaha** **** ***** ****** ****** ********* ***** **** hahahaha hahahaha* **** ********** ***** ***** * ******** hahahaha
    *** ***** ******* ********** hahahaha hahahaha*** *** ******** *** * hahahaha ***** ***** ** ******* *** hahahaha*
    *** ***** hahahahahahahaha***** *** ****** ******** ***** *****
  • C clackster:
    +1
  • C clackster:
    ******* ********* ****** ***** ******* ******** ****** **** ******* ******* ***** ***** ********* ** ******* ******* **** *** ****** ****** *** ******
    ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ******** ***** **** ** ****** ****** *** **** ******** ********* *** ***** **** **** ***** *** hahahaha ******** ***** ****** ****** *** ***** ******** hahahaha** **** ***** ****** ****** ********* ***** **** hahahaha hahahaha* **** ********** ***** ***** * ******** hahahaha
    ****** ******* **** ** ******* ********* ****** ***** ******* ******** ****** **** ******* ******* ***** ***** ********* ** ******* ******* **** *** ****** ****** *** ******
  • Q Qirve:
    ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ******** ***** **** ** ****** ****** ***
    ** **** *** *** ** hahahaha *** ***** ** **** hahahaha ***** *** ******
    ***** *** ** **** ***** ****** ******* ****** ******** ***** ***** **** ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ******** ***** **** ** ****** ****** ***
    +1
    hahahaha* ******* ******* **** ********* *** ***** ***** *** **** ******** hahahaha* ********* ******* ****** ***** ********* ****** ***** hahahaha* ** *******
    3grcigara1dal 3grcigara1dal: *** **** ** ****** ***** **** ********* ***** ****