Çiçeklenme döneminde ama erkek mi bilmiyorum

• Konbuyu başlatan Üye silindi 33571
  • Başlangıç tarihi
Bitkin dişi kardo. Bir kaç güne pistilleri görürsün.
Selamün aleyküm pistillerin yanması neden olabilir acaba? 1 ay oldu çiçeğe alalı tepe noktadaki pistiller yanıyor ışık mesafesini 40 cm ye çektim yine yanıyor bir türlü bulamadım nedenini? Acaba yanması kötü sonuçlar doğururmu yoksa önemli birşey değilmi cevaplardan sevinirim kardeşim

convik

Doktor
Selamün aleyküm pistillerin yanması neden olabilir acaba? 1 ay oldu çiçeğe alalı tepe noktadaki pistiller yanıyor ışık mesafesini 40 cm ye çektim yine yanıyor bir türlü bulamadım nedenini? Acaba yanması kötü sonuçlar doğururmu yoksa önemli birşey değilmi cevaplardan sevinirim kardeşim
Sıcaklıktandır kanka. 40 cm de yakıyorsa ışıkla sömek arasıjinda sıcak hava tamponlanıyor olabilir. O ısıyı bir fan koyarak atmayı deneyebilirsin.

Sıcaklıktandır kanka. 40 cm de yakıyorsa ışıkla sömek arasıjinda sıcak hava tamponlanıyor olabilir. O ısıyı bir fan koyarak atmayı deneyebilirsin.
Vantilatör var en düşük ayarda çalışıyor peki yanmasında kötü bir etki çıkarmı finalde hasatta yani? Bitki tam bir ay oldu çiçeğe gireli fakat ilk kez yaptığım için anlayamıyorum sence normal gelişmesi vs yoksa geriden filan mı geliyo IMG_0442.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1