Çiçeklenme dönemine geçiş

• Konbuyu başlatan Üye silindi 23782
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23782

Guest
Çiçeklenme dönemi lst ne kadar devam eder hasat alana kadarmı?
Çiçeklenme dönemini girildiği zaman hangi aşamada 300w cob led takmalıyım
Revive stres giderici gübre ne sıklıkla ve hangi gübreler ile kullanılabilir
Boyu 20 cm de çiçeklenmeye giren bir kızımızda ne gibi şeylere özen göstermeli ve hasat alabilmek için neler yapılmalı cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim IMG-20210228-WA0002.jpg

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Işık kaç santimde ne kadar tuttun veg de biraz küçük kalmış arkadaş kanki
Işık ortalama 35 cm lerde evet stres yaptı kısa kaldı bide 2.haftadan 3. Haftaya geçerken nem makinesi arıza yaptı 6-7 gün %30 larda kaldı onunda etkisi oldu sanırım

sativasever

Müptezel
Işık ortalama 35 cm lerde evet stres yaptı kısa kaldı bide 2.haftadan 3. Haftaya geçerken nem makinesi arıza yaptı 6-7 gün %30 larda kaldı onunda etkisi oldu sanırım
Bitkiyi bu saatten sonra çok zorlama kanka low mow boşver rahat bırak :D Revive her sulamada kullanabilirsin 1 ml/lt olarak. Ekstradan big bud overdrive ekleyebilirsin. Bloom ve calmag şart

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Bitkiyi bu saatten sonra çok zorlama kanka low mow boşver rahat bırak :D Revive her sulamada kullanabilirsin 1 ml/lt olarak. Ekstradan big bud overdrive ekleyebilirsin. Bloom ve calmag şart
Bloom ve calmag eklemeye başlıyımmı dersin ışığı 300 w cob lede çevirdim bu saatden sonra böyle bakalm

sativasever

Müptezel
Kanka bitki çok ufak tam doz verme sakın. Bence çeyrek doz başlayıp yarım doza çıkarsın 3-4 sulama sonra. Ama tam dozu kaldırmaz bitki. Cal mag boş sulamalarda verirsin kanka.

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Çiçeklenme dönemi lst ne kadar devam eder hasat alana kadarmı?
Çiçeklenme dönemini girildiği zaman hangi aşamada 300w cob led takmalıyım
Revive stres giderici gübre ne sıklıkla ve hangi gübreler ile kullanılabilir
Boyu 20 cm de çiçeklenmeye giren bir kızımızda ne gibi şeylere özen göstermeli ve hasat alabilmek için neler yapılmalı cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim Ekli dosyayı görüntüle 6711
Kanka benim bitkide veg aşamasında çok küçük kaldı pek ilgilenemedim şehir dışında olduğum için. Neredeyse 10 cm boy ile çiçeklenmeye girdi , söktüm 1 sigara yaptım içtim. Tohumun varsa yeni bitki ek bence

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Kanka benim bitkide veg aşamasında çok küçük kaldı pek ilgilenemedim şehir dışında olduğum için. Neredeyse 10 cm boy ile çiçeklenmeye girdi , söktüm 1 sigara yaptım içtim. Tohumun varsa yeni bitki ek bence
Attım bitanr daha ama o kadar zaman heba etmek istemiyorum

Aguş

Doktor
Selamlar öncelikle geçmiş olsun bitkin küçük kalmış iyi ilgilenmediğin stres yaşattığın için büyük ihtimal
Hemen yeni tohumlar atıp zaman kaybetmeden dik
Veg döneminde mümkün olduğunca az stresle bitkini eğit zaten 25 30 gün arasında geçiyorlar stresi çok verirsen gelişim duruyor sıkıntı oluyor bloom döneminde ilk 1 hafta yaparsın en fazla lst sonra stese gerek yok eski tellerin kalabilir ama yeni eğme germe yapmıycaksın
Revive lazım oldukça kullanılcak bir gübre zırt pırt sıkıntı çıkarabilir

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Selamlar öncelikle geçmiş olsun bitkin küçük kalmış iyi ilgilenmediğin stres yaşattığın için büyük ihtimal
Veg döneminde mümkün olduğunca az stresle bitkini eğit zaten 25 30 gün arasında geçiyorlar stresi çok verirsen gelişim duruyor sıkıntı oluyor bloom döneminde ilk 1 hafta yaparsın en fazla lst sonra stese gerek yok eski tellerin kalabilir ama yeni eğme germe yapmıycaksın
Çok teşekkür ederim usta revive aldm diğerlerinde aldım stres. Sebebi ışıkları karıştırdım yakarken 5-6 gün ve alt dalların arasından ufak ufak çiçek açtı anladım ama iş işten geçti tecrube olmuş oldu değerli bilgilerin için çok teşekkürler

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Çok teşekkür ederim usta revive aldm diğerlerinde aldım stres. Sebebi ışıkları karıştırdım yakarken 5-6 gün ve alt dalların arasından ufak ufak çiçek açtı anladım ama iş işten geçti tecrube olmuş oldu değerli bilgilerin için çok teşekkürler
Usta aslında sorunun neyden kaynaklı olduğunu ben biliyorum tecrube oldu diyelim cfl ile kırmızı full spectrum ler ışığı 5-6 gün birlikte yaktım 2. Haftasında dalların altından ıfaknufak yapraklar çkardı sanırım orda strese soktum birde 2. Hafta içinde 4-5 gün buhar makinem arıza yaptı nem %39 u geçmedi bununda etkisi vardır tabiki bunların dışında geri kalan herşeyi siteden okuduğum gibi yaptım bir dahaki sefere daha dikkatli olursam hem boyunu biraz daha uzun tutabilirim hem daha bol çiçek alabilirim diye düşünüyorum tek sorunum şuan bitkim ufak olduğu için gübre miktarlarını ayarlamak zzor oluyor

Ekli dosyalar

• IMG-20210228-WA0002.jpg
    IMG-20210228-WA0002.jpg
    205.4 KB · Görüntüleme: 6

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!