Çiçeklenmenin geciktirilmesi

cemsid

Üye
Herkese merhaba ,
İki adet sponsordan alınan Lemin og auto bitkim var. Tam bir aylıklar ama iki haftalık kadar anca geliştiler. Ben de mi sorun oldu, tohumlarda mi sorun var anlamadım. Geçen sefer ne uyguladiysam , aynısını uyguladım bu sefer geç gelistiler. Normalde su sıralar çiçeğe girmeleri gerekli(auto olduğu icin). Ama dediğim gibi biz hiç yeşil gelişime baslayamadim. Daha ilk grow gubrelerini gün verebildim. Geçen bir baslikt oldum autolar 15 güne kadar ciceklenmeye girmeyi geciktirebiliyormus,30. Günde değilde,45. Günde falan girebikiyormus. Bunu için özel yapılması gereken bir uygulama var mı ? Yoksa 15 gun daha ciceklenmeye girmemesi için dua mi etmeliyim :) ?

Ü

Üye silindi 23835

Guest
Kanka sen bitkileri kendi haline birak 50. Gunde falan baktın hala girmiyor ciceklenmeye. Belki photo da cikabilir ciceklerin. O zaman işiklandirmayi 12/12 ye alirsin 1 haftaya cicek açarlar. Senin için geç ciceklenmesi sorun degil anladigim kadariyla oyuzden acele etme 50. Gunu gor

cemsid

Üye
Kanka sen bitkileri kendi haline birak 50. Gunde falan baktın hala girmiyor ciceklenmeye. Belki photo da cikabilir ciceklerin. O zaman işiklandirmayi 12/12 ye alirsin 1 haftaya cicek açarlar. Senin için geç ciceklenmesi sorun degil anladigim kadariyla oyuzden acele etme 50. Gunu gor
Geç ciceklensinde az buyusunler istiyorum dostum . 15 cm civarındadır, daha yeni yeni boğumlar oluşuyor. Bir 15 gün gecikseler yeter bana :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
    * ********** ** **** ***** ******* ***** ********** hahahaha*** ***** **** hahahaha **********
    +1
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1
  • 420x 420x:
    ***** **** ****** *** hahahaha** **** ******* ***** hahahaha** ***** *** **** ** ******** **** hahahaha******** ******** ***** ***** ******** ***** *** ******* **** ******* ****** **
    +1
  • köksalbaba köksalbaba:
    ********** **** **** ******* *
  • NewGardener NewGardener:
    ********** ** **** *** ***** ***** ****** *** *** **** ******** hahahaha ***** **** hahahaha **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********** ***** ** ********* ****** ******* ***** ********** *** hahahaha *** ******* ******* ******** ***** ***** ******** ***** *** ******* **** ******* ****** **
    +1
  • 420x 420x:
    ********** **** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******* *** ** * ******
  • 420x 420x:
    ********** ***** ** ********* ****** ******* ***** ********** *** hahahaha *** ******* ******* *** ******* *** **** **** **
    +1
    ********* hahahahahahahaha******
    +1
  • köksalbaba köksalbaba:
    +1
    *** ******** hahahaha******** *** ******* *** **** **** **
  • 420x 420x:
    ******* ***** ******** **** ********* ******** ********** ******* *** **
  • 420x 420x:
    *** ******** hahahahahahahaha*** *****
    +1
  • muadip muadip:
    ***** ***** ******** ** hahahaha** ***** ******** **** ********* ******** ********** ******* *** **
    +1
    ******* ***** ***** ***** ***** ***** hahahaha** **** * * **** ****** ********* ***** ***
    +1
  • powered powered:
  • 420x 420x:
    ****** **
  • powered powered:
  • 420x 420x:
    ******* ***** ***** ***** ***** ***** hahahaha** **** * * **** ****** ********* ***** ******** ****
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ***** ***** **** ********** hahahaha* ****** **
  • muadip muadip:
    **
  • powered powered:
    ****** ** *** **** *** ******** *** *** **** ********** ***** **** ****** ********* *****
  • 420x 420x:
    **** ******* hahahaha **** **
    420x 420x: **** ******* hahahaha **** **