Çocuğun süresi ne kadar kaldı

kısırlıı

Yeni üye
Merhaba , çadırın içinde 3 tane var arka tarafta olan 2 tane ayrı bi evrede kapı yanında olan onlardan sanki 1 hafta geride gibi emin değilim ama trikom görüntüleri bunlar . Sizce ne zaman hasat etmeliyim bilgisi olan varsa buraya rica edicem .
@muadip
@istr

kısırlıı

Yeni üye

muadip

Doktor
Merhaba , çadırın içinde 3 tane var arka tarafta olan 2 tane ayrı bi evrede kapı yanında olan onlardan sanki 1 hafta geride gibi emin değilim ama trikom görüntüleri bunlar . Sizce ne zaman hasat etmeliyim bilgisi olan varsa buraya rica edicem .
@muadip
@istr
Kanka şeker yapraklarinda amberler oluşmuş genel olarak rakı kıvamında flush atabilirsin.
Toprak Kurumaya yakin fan yapraklarini al 2 gün sonra vurbaltayi.
1 haftaya flush süresi.
Hasatin bol olsun kanka :)

kısırlıı

Yeni üye
Dayı cahil kalmışız okumadan öğrenmeden ektim bunu ben yavaş yavaş senden öğrendikçe usta oluyorum 100x bulamadım büyüteç 30-60 x var . Senin tassana kurban kral adamsın bu kadar insana bilgi öğretmek çok büyük mesele

kısırlıı

Yeni üye
Bide dışarda olan küçüklerden birini kestim temizledim sence nasıl olmuş temizlemekte eksiğim varmı atıyorum şimdi fotoyu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ******* ** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    ********** hahahaha** ***** ******** *** **** ****** hahahahahahahahahahahaha****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********* ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** hahahahahahahaha**
    +1
  • 420x 420x:
    ***** *** ******** ** hahahaha*** ****** ** ***** ***** ******** **** ***** * hahahaha* ******** ******* *** ******** ********** ********** ******** *** **** **** *** ****** *** ******* ****** *** ******* *** ********* ******** ** ** **** hahahaha** ***** *** *******
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ****** ******* ******* ** hahahaha*
    ******* ** ****** ******** ****** hahahaha* *** ***** **** *** ******* **** **** **** **** ******** ******
  • 420x 420x:
    ********* ********* ***** **
    +1
    **** ******* **** hahahaha ****** ****** * ***** hahahaha ***** hahahaha ****** ***** ********* ***** **** ******** *** ***** ********** **
    ********* ***** hahahaha* ********
  • 420x 420x:
    ***** hahahaha ******* *** ** **** ** **** ***** ******* *** ***** ****** *****
    *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    ****** hahahaha** *****
    ********** ***** ***** *** ****** *** ********* *** **** ****** *
    ***** ***** ******** ******** **** ********* **** ***** ********* ****** **** **** hahahaha** **
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    **** ** hahahaha ********
    420x 420x: **** ** hahahaha ********