Çorbacı Deneme

yasligrower

Yeni üye
Dostlar merhaba uzun zamandır bitki yetiştirmeye özeniyorum fakat yeterli zamanım olmadığı için ilgilenemiyorum. Karton kutuya folyo sererek yapıştırarak küçük bi düzenek elde ettim. Tohumlar kelle çıkardığında 50W torch ampulün kafasındaki plastiği çıkararak ışık vermeye başladım ışığı bi 10 gündür falan açık tutuyorum ilk başlarda baya iyidi fakat ışığı çok yakın koyduğumdan ötürü bu şekilde oldu galiba. Sistemi biraz daha çulsuzluktan çıkarıp gariban grow haline getirmek için bez dolap kurdum şuan içindeler ışık uzaklığı 30cm falandır muhtemelen. Şuanlık dediğim gibi vaktim olmadığı için bu şekilde halledebildim, gariban olarak biraz takılmayı düşünüyorum ekstra olarak almam gereken şeyleri yazar mısınız bana. Torch 50w ampul 4250lm 6600k beyaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1