Çorbacı Tohumla Yeniden Başlangıç

Serizo

Yeni üye
Merhaba herkese bol hasatlı growlar dilerim.
Öncelikle kendimden bahsedeyim bu benim 2. hesabım önceki hesabımı kapatma kararı aldım. İlk growumda Super Lemon Haze yetiştirdim yaklaşık 130 g kuru hasat aldım, 30g dostlarıma dağıttım geri kalanını kendim içtim 3 ay sonunda tadına bakabildim harikaydı, 5 ay ara verdim bu arada torbacıdan arada sırada alıyordum çoğu ilaçlıydı :( sonra tekrar karşınızdayım. Bu growumda 1 sene yetecek kadar hasat alma planım var umarım herşey dilediğim gibi gider.
Ek Bilgi: Evime Şafak Operasyonu yapıldı sadece tohum buldular.
Elimde 8 adet çorbacı tohumu var ne olur olmaz erkek çıkma ihtimaline karşılık hepsini suda patlatıyorum. 1 hafta içinde Soul Diesel siparişi geçicem.
Malzemelerim
120x120x200 Bitki Yetiştirme kabini
Sıvı Yarasa Gübresi
Sıvı Solucan Gübresi
Mars Haydro fc3000 Bitki Yetiştirme Işığı
Doctor Carbon Filtre
2 adet 500ml ve 1l Nem Nakinesi
2 adet Mars Haydro Vantilatör
Yorumlarını eksik etmeyin şimdiden teşekkür ederim toprak olarak tekrar bio-bizz light mix almayı düşünüyorum

Emmy

Müptezel
Safak operasyonu nasil oldu kanka şüphelendiğin sebep nedir nerde hata yapmis olabilirsin

İkramdan değil benimki kıskançlıktan, sadistlikten yakalandım dostlarım sağ olsun aralarından birkaç kişiyle kavga dahi ettim ağızlarını açmadılar ve bir kız gelip her şeyin içine etti *m uğruna yandık.
Çok geçmiş olsun kanka bu işler kendinden başkasına güvenmemek oluyor malesef gönül ister en sevdiğin mahalle abisini lal et yada kardeşini yaptığın güzel sigarayla kör et yap makarasini fakat o en sevdiklerin zaten yalan ediyor tekrar geçmiş olsun umarım güzel Bi ders niteliğinde olmuştur hayirli griwkar dilerim sağlıcakla kal.

Serizo

Yeni üye
Çok geçmiş olsun kanka bu işler kendinden başkasına güvenmemek oluyor malesef gönül ister en sevdiğin mahalle abisini lal et yada kardeşini yaptığın güzel sigarayla kör et yap makarasini fakat o en sevdiklerin zaten yalan ediyor tekrar geçmiş olsun umarım güzel Bi ders niteliğinde olmuştur hayirli griwkar dilerim sağlıcakla kal.
Teşekkür ederim kanka aslına bakarsan benim yaşamım bu değer verdiğime güvenirim sonuna kadar ve devamda ediyorum gerçi şu an güvendiklerimin yaşı benimkinin iki katı o yüzden bana şu anda bir şey olacağını zannetmiyorum artık manita yok tek manitam kıxlarımdır :D

Serizo

Yeni üye
Selamlar tekrardan bir kaç sorum olacak şimdi bu konuya böylemi devam edeyim? yoksa başlığımı düzenleyerek mi devam edeyim? ... Bendeki gübreler belli sadece sıvı solucan ve yarasa gübresi var bunlara ek olarak deniz yosunu ve call-mag alacağım hasat sonuna kadar yeterli olur mu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********