ÇORBACI GÜZELLERİNE KOMANDO EĞİTİMİ (LST, HST, TOPPİNG, SUPERCROPPİNG)

Carlos1

Üye
Dostlar merhaba benim kızlar yaklaşık 50 günlük oldular. İlk deneyimim oldukları için ve kendimi geliştirebilmek adına hemen hemen ağır stres içeren tüm eğitimleri uygulamaya çalışıyorum hasat için acelem yok, çiçeğe de 4-5 hafta sonra geçireyim diyorum o süreçte gelişebildiği kadar gelişsinler..
Bugün 3. Toppinglerini yaptım ayrıca iki bitkide de kalın olan 2. Sıradaki dallarına da ilk defa topping uyguladım. Ayrıca birkaç tane alt dallara aşırı gölge yapan fan yaprağını budadım
kabinim 60x60 ışığım marshydro ts600.. boş sulamalarda bir su bardağı cal-mag veriyorum. Dolu sulamalara ise hazır paket içinde gelen Terra aquatica grow marka gübreyi 1,5 litre suya 1ml olacak şekilde 2-3 sefer verdim.. ayrıca @OttoMan47 kankanın bombastik tarif gübresi muz kahve çay İngiliz tuzu karışımlı gübresini de hazırlandım ama daha vermedim
kızlar indica mı sativa veya hangi genetik bilmiyorum kalitli mi değilmi nasıl anlayabilirim yerli sigara diye bildiğimiz sigara değillerdir heralde yeşillendirirseniz sevinirim
Ve bundan sonraki aşamada özellikle gübre ve eğitim konusunda nasıl bir yol izlemeliyim . Şimdiden teşekkür ederim hepinizin dumanı bol olsun..

1. Bitki: 07551F5F-A095-494A-A307-725B349A5CAB.jpeg

2.Bitki:AC96580F-0B64-4777-8B00-98D59E1D31C7.jpeg
İkinci bitkinin bir tane yaprağında beyaz leke gördüm bugün sebebi nedir?73245D58-F864-48B2-8F44-EF47968B6403.jpeg

F1910A0E-531A-4C9B-AAA5-FDFE5FBD38C0.jpeg
Ayrıca sol taraftaki saksıda bulanan yeşil renkteki zımbırtıyı yeni aldım.. toprağın ph değerini su ihtiyacını ve ışık şiddetini ölçüyor.. özellikle sulama konusunda çok işime yarıyor.. sizlerinde işini görebilecek bir ürün linkini bıraktım .

Son düzenleme:

OttoMan347

√SEFİR√
Kankacom herhangi bir sorun görünmüyor çektiğin yapraktaki lekenin biraz daha kendini gösyermesine izin ver sularken su gelmiş olabilir eğer ilerler, dağılırsa mantar oluşuyor diyebiliriz. Gelişimler hakkında beni haberdar edersin. Ben başka bi sıkıntı göremedim bitkinde

Carlos1

Üye
1. bitki ufak ufak kokmaya başladı ama diğerinde daha hareket yok. Tohumlar kalitelimi değil mi resimlerden anlaşılır mı

sativasever

Müptezel
1 su bardağı cal mag derken ? Auto bitkide Hermaya dönme çok yapıyor dişiler daha dayanıklı sorun yaşayacağını sanmıyorum. Tek yaprakta tek leke varsa hiç dert etme ama artarsa o zaman soruna bakarsın.

Carlos1

Üye
1 su bardağı cal mag derken ? Auto bitkide Hermaya dönme çok yapıyor dişiler daha dayanıklı sorun yaşayacağını sanmıyorum. Tek yaprakta tek leke varsa hiç dert etme ama artarsa o zaman soruna bakarsın.
Kankam cal-mag’ı saf su, ingiliz tuzu ve yumurta kabuğuyla kendim hazırladım tarifi forumda görmüştüm. Orda bu tarif için bir bitkiye bir su bardağı vermeniz yeterli diyordu.. ürün içinde ışık şiddeti ölçer ararken tesadüfen gördüm gerçekten fiyatına göre şahane bir ürün toprağın ph ını ölçüyor olması, ışığın şiddetini göstermesi olsun özellikle de sulama zamanını mükemmel ayarlıyor kesinlikle her grower da bulunmalı.

Carlos1

Üye
kanka aynı mantıkla hareket etmiştim. bitkim beni hermafrodite olarak ödüllendirdi.
Kankam sen yazdıktan sonra biraz düşümdüm de benim bitkiler köfteci tohumu sonuçta ve hermo bi bitkinin tohumları. Ne kadar dişi olsalarda geninde hermafroditlik baskın.çiçeklenmede bildiğimiz özelikle gecedeyken kabine ışık sızdırmamak dışında nasıl tedbirler alsak hermoya çevirmez

Grow Muhabbetleri
Help Users
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!