Ölüm tribindeyim

Azer

Üye
şuan beynim ötüyor zor yazıyorum yavaş yavaş çıkıyor hissediyorum kalbim sıkışıyor kalbim kulagımda beynimde ötüyor başım dönüyor öleceğim sanki kalbim küt küt atıyor macun diye verdiler mecburiyetten aldım genellikle mari içerim çok nadir ilk defa bunu içtim jamika olabilir mi dökeceğim ayıkırsam

Azer

Üye
şimdi kendime geldim sayılır 1 saat oldu neydi bu böyle anlamadım kapağa fazla koydum ilk defa böyle oldum hiç bi şekilde bonz jamik içmem bunu denedim ama bu kadar olmamıştım kubar gibi macun

#Cigâ

Doktor
şimdi kendime geldim sayılır 1 saat oldu neydi bu böyle anlamadım kapağa fazla koydum ilk defa böyle oldum hiç bi şekilde bonz jamik içmem bunu denedim ama bu kadar olmamıştım kubar gibi macun
çok kötü kafalar onlar ya geçenlerde ölüm tribini geç ölüyodum uç yüzünden bıraktım sende uç felan içtin sandım

Azer

Üye
galiba jam rengi zaten tütün rengiydi kafam iyiyken yazdım dün hani kalpten öldüm dedim bu normal cigara kafası değil yıllardır yaşamadım böyle birşey bide arkadaşın dediği gibi gece geç saatti

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    ** ** ********* *** * ****** ***** ******** ****** hahahaha *** *** ****** ***** ****** ******** ****** ***** * * * ***
  • PuffinBulut PuffinBulut:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • M Marryhuana:
    ******* ***** ******* **** ********* **** * hahahaha ***** ******
  • kkush kkush:
    *** ***** hahahaha*** ********
  • kkush kkush:
  • M Marryhuana:
    **** ****** *** ******** ** ***** hahahaha ******* ****** *** ***** ** ******
  • kkush kkush:
    hahahaha* ******* ***** ** hahahaha**********
  • M Marryhuana:
    **** hahahaha ** ***** ******* hahahaha******
  • kkush kkush:
  • M Marryhuana:
    ** * ** ******* ****** ******* ***** ********* ******** **** ** ****** ***** ***** ***
  • ThomasShelby ThomasShelby:
  • kkush kkush:
    hahahaha ***** ***** ********* **
  • kkush kkush:
    *** ****** ** * ******** ********* ***** ********** ******** ********** ****** hahahaha ***** ** ****** ****** **
  • kkush kkush:
    ****** ******* hahahaha** ******* *****
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha** *****
  • kkush kkush:
    **** hahahaha ********
    ***** ****** * ******** hahahaha ****** ** **** ** ** ***** **
  • M Marryhuana:
    **** ****** ******* *** ******* *** ** *** ** ***** hahahaha *** * ** ********** *** ***
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha**
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha ***** ****** ****** ****** ******* *** ********* ********* ********* ********* ***** ******** ****** **** ****** ****** **********
  • kkush kkush:
    ********* ******** ******** ******** ****** ******* **
    kkush kkush: ********* ******** ******** ******** ****** ******* **