Üstadlar sizce problem nedir yardımlarınıza ihtiyacım var!!!!

D97E1BC9-5D54-4CA8-9461-AB82EF581314.jpeg
Kankalar auto gelato 37.gün durum bu şekilde uçları aşşağıya doğru düşmüş durumda sıcaklık 23-24 arası nem %40-55 arası ışık ts 1000 daha 3-5 gün önce 30-35 cm arasıydı mesafe dün 50-55 civarı yaptım. 3 gün önce cal maglı su verdim 1lt/1ml bugünde 1lt su ya micro 1ml grow1ml bloom0.75 verdim flora series.PH 6,4-6,7 arası.Sizce durum nedir ne yapmam geriyor yorumlarınızı görüşlerinizi bekliyorum kankalar

GlockGen5

Müptezel
Kardeş bende aynı sorunla cebelleşiyorum yapman gereken marketten hazır su al ve ph 6.5 ayarlal 2 sulama boş gübresiz ver suyu,besin kitlenmesine dönüşmeden çöz allah kolaylık versin çiçektesin bide,ben çiçeğe girmeden çözmenin peşindeyim :) pençe tırnak hastalığın adı sıcaklığa maruz kalmış kök yada veya sık sulama yada fazla gelen azottan oluyor hasatın bol olsun

Kardeş bende aynı sorunla cebelleşiyorum yapman gereken marketten hazır su al ve ph 6.5 ayarlal 2 sulama boş gübresiz ver suyu,besin kitlenmesine dönüşmeden çöz allah kolaylık versin çiçektesin bide,ben çiçeğe girmeden çözmenin peşindeyim :) pençe tırnak hastalığın adı sıcaklığa maruz kalmış kök yada veya sık sulama yada fazla gelen azottan oluyor hasatın bol olsun
Dikkat edicem bende bro saolasın durumu yine paylaşırım

GlockGen5

Müptezel
Bende de aynı sorun var sen dediğim gibi o zaman azot fazla 2 sulama boş geç ve yeni yaprakların kıvrılmasını önle takip et yapraklar düz çıkınca yavaş yavaş ver gübreni

Lowmembers

Müptezel
Ekli dosyayı görüntüle 11934
Kankalar auto gelato 37.gün durum bu şekilde uçları aşşağıya doğru düşmüş durumda sıcaklık 23-24 arası nem %40-55 arası ışık ts 1000 daha 3-5 gün önce 30-35 cm arasıydı mesafe dün 50-55 civarı yaptım. 3 gün önce cal maglı su verdim 1lt/1ml bugünde 1lt su ya micro 1ml grow1ml bloom0.75 verdim flora series.PH 6,4-6,7 arası.Sizce durum nedir ne yapmam geriyor yorumlarınızı görüşlerinizi bekliyorum kankalar
Duduzljk dostum. Su verme vakti gelmis diyor bence. Bqksana sapasaglam bitki. Azotu bir tik kis bunun disinda bi problem yok. Zaten ph ayarlayacaksin ph perfect gubren yoksa. Flush dalan bisey atma. Bitkinde sorun yok susamış. Marketten su falan sa alma. Suyunda dulamanda sorun olsa böyle bitkin olurmuydu dostum? Suyu verdin kendine gelir birkac saate işte

Duduzljk dostum. Su verme vakti gelmis diyor bence. Bqksana sapasaglam bitki. Azotu bir tik kis bunun disinda bi problem yok. Zaten ph ayarlayacaksin ph perfect gubren yoksa. Flush dalan bisey atma. Bitkinde sorun yok susamış. Marketten su falan sa alma. Suyunda dulamanda sorun olsa böyle bitkin olurmuydu dostum? Suyu verdin kendine gelir birkac saate işte
Dostum dün su verdim zaten ama bi değişiklik olmadı fotonun altındada yazdım zaten belki fazla su vermiş olabilirim

cemsid

Üye
Dostum dün su verdim zaten ama bi değişiklik olmadı fotonun altındada yazdım zaten belki fazla su vermiş olabilirim
Dostum , eğer sulamayla ilgili ıslaklık meselesini ayarlamiyorsan toprak ben ve ph olcerler var. Ucuzdu. Ben geçen sene 40 TL ye falan almıştım. Çok faydasını gördüm. Parmağını bir iki cm içeri sokuyoruz ama bazen daha derinler daha kurumamis olabiliyor. Ben onu kullandım , fazla sulamayla ilgili hiç sorun yaşamadım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H Heisenberg01:
    ****** **
  • H Heisenberg01:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ********** ****** ***** **** ******** hahahaha****
  • içiciadam içiciadam:
    ** ***** **** ******** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** ***** ***** hahahaha
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ** ***** ******* ********** ****** ***** **** ******** hahahaha****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Mordecai Mordecai:
  • H Heisenberg01:
    *** ******* ****** ******** *** hahahaha**
  • Mordecai Mordecai:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ****** ****** * hahahaha* ********* *** ******* *** ***** *** ***** *********
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Mordecai Mordecai:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ******* ****** *** ******* ******* ****** **** ********** ****** ****** ****** *******
  • Mordecai Mordecai:
    ******** hahahaha*** ** ******** **** hahahaha *****
  • içiciadam içiciadam:
    *** ****** ******* ****** ****** ** **
    H Heisenberg01: **