Üzerimde Esrar İle Yakalandım Ne olur ?

420Fox

Yeni üye
Bi arkadaşım festivalde 15gramla yakalandı. 1 yıl denetimli serbestlik aldı. Götü iyi kurtardı bana sorarsan.

Burakcandas

Yeni üye
Denetimli serbestliğin 5. Ayındayım kanka 3gr yakalattım. Bazen ayda 1 bazen ayda 2 gidiyorsun çalıştığın biyer varsa çok sıkıntı olur. Ayrıca sabıkanda felan da çıkmaz çıkmıyor.

ugurcanbasar

Yeni üye
kanka mahkemeye çıkarsın. ben 2 gramla arabada yakalandım nakliye var işin içinde dediler. hakime ilk defa grdüm böyle bi şey dedim bitti olay. sana tavsiyem gözlerinin altına fondoten sür

Kanka geçmiş olsun herkes yazmış birde ben yazayım, 

2017 aralık ayında ülkeye aileyi ziyarete geldim, mahalleye 1 senedir uğramıyordum dedim bi sigara çözeyim gittim mahalleyi patlatmışlar yok hiçbir şey, yolda yürüyorum ufak kara bi çocuk denk geldi abi abi sigara var alır mısın dedi peçeteye sarmış ver dedim 20 tl verdim sigaraya bakmadım ortalık yerdeyiz diye arka cebe attım kaldırımdan yürüyorum, çat yunuslar önümdeeee, hızlıca motordan inip üstümü aradılar cebimde sigarayı buldular o . ç full tohum vermiş kısacası full tohumla yakalandım, beni ters kelepçe yapıp yolun ortasında gelene geçene reklam ettiler, polis arabası geldi ilk hastaneye alkol testi yaptılar oradan karakol sonra nezarete yarım saat sonra polis geldi ifademi aldı saldılar..

1 ay sonra eve kamu davasının ertlenmesi kararı diye bi kağıt geldi tedavili denetim serbestlik yemişiz anlayacağın 13 gün arayla 3 kere idrar verdim şimdiki süreç denetim şubede bireysel 3 tane görüşmem var sonrasında şubat 4 e kadar grup odalarında dersler varmış 

adli sicilde çıkmaz fazla kovalama olursa iç olmazsada boşver hiç üstüne düşme bu süreci eksiksiz tamamla bende mecbur katlanıyorum yurtdışında okuyordum bunun yüzünden okula dönemedim kaldım anlayacağın beterin beteri var

Ü

Üye silindi 2874

Guest
beyler sicilimiz temizze ilk defa yakalanmışsak ilk amca veya şu bu bilgi vermemeek mi lazım...amcalar arabada nerden aldın hangı bölgeden aldın kımden aldın gıbı sorular sorarsa cevap vermememek mı lazım...
bıde ılk hakım karşısına cıktıgımızda nasıl bır savunma yapmamız lazım.....direk avukatımızı arama hakkına sahıbmıyız....araçta giderken..genelde söle ifade ver dıorlar mahallede bı cocuk denggeldı var dedı parayı verdım bekledım aldı geldı adını da bılmıorum karanlıkta eşgalinide görmedim.   bu sizce mantıklımı ??

madskunk

Yeni üye
Cvp: Üzerimde Esrar İle Yakalandım Ne olur ?

geçmiş olsun kardeşim. şu güzelliği yasaklatanın amına koyayım

Cem07

Yeni üye
Kurtuluşu var

Kardeşim aynı duruma bende düştüm sana detaylarıyla neler olacak anlatayım adresine mahkeme kağıdı gelecek veya savcı hiç mahkemeye çağırmadan sana denetimli serbestlik ve tedavi verecek o kağıt eline geçince 10 güneyinde bulunduğun şehirdeki denetim li ye gidiyorsun sana orada dosya açılacak ve bir zarf verecekler o zarflar 5 gün içinde hastaneye gidiyorsun o gün ilk idrar tahlili alıyorlar 14gün sonra 2.ci 14gün sonra 3. Tahlil eger bir tahlilde pis çıktıysa yandın 6 kere daha uzatılıyo kardeşim sen banaulaşbenim temiz çıktı şimdi görüşmelere gidiyorum bunun kurtuluşu var b ana ulaş. [email protected].

dudus30d

Yeni üye
Cinayet,cinayete teşebbüs,siyasi olaylar v.b durumlar gibi üst düzey suçlar dışında gerek mesleki gerek eğitim hayatını kötü etkilemez.Kamu davası gibi yatar verir,olası bir suç durumunda min 5 aydan başlıyan hapis durumu söz konusu olur.Yaşadım biliyorum.Tekrar haksız olarak adli bir duruma karışmazsan 5 sene sonra sicilin tekrar temizlenir.Geçmiş olsun.

Rolling51

Yeni üye
Cvp: Üzerimde Esrar İle Yakalandım Ne olur ?

Kardesim benimde basima geldi . Skntibyapma rahat ol denetim yersin siciline galan da islemiyor raht ol e devletten adlisicil kaydi aldiginda da cikmiyor sadece guvenlik sorusturmlarinda ornegin polis olmak istersensubay olmak istersen cikar olmazsin onun disinda rahatca devam edersin hyatina idrar ve seminerler biraz zaman alicak onun disinda rahat ol hicbirsey mutlulugunu engellemesin sok sopayi gitsin **** dalgayi yasaklayaninda bi parti kurul haklarimizi savunamadik ****

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
    Mest Mest: **** ******