çiçeklenme döneminin 3 haftasında ne sıklıkla gübre verilir (DIŞ MEKAN İÇİN)

yardımcı olursanız sevinirim kızımın yapraklarında beyaz noktalar var gübre verdikten sonra biraz düzeliyor kullandığım gübre %10 npk gübresi şimdiden teşekkürler

esrarii

Müptezel
iki büyük dalı , yanlara doğru eğdirip , bütün bitkiyi eşit boya getirebilirsen daha derin aydınlık daha hasatı çoğaltır , iki büyük daldan iki yaprak budamada yapabilirsin , elindeki gübre nin son kullanım tarihi geçmiş , yepyeni bir bloom gübresi edinmelisin bence

cheff telefonu garantiye verdim laptop la çektim bu fotoyu gübre verdikten sonra noktalar düzeliyor gübreyide yeni aldım daha üretim tarihinden sonra 1 yıl süresi var

acaba yetersiz gübre mi veriyorum 1L suya 1.5 ml ben 2 L su 3ml veriyorum bizim buralar çok sıcak aşırı güneş görüyor 44 45 derece sıcaklık var birde kesintisiz 10 saate yakın güneş görüyor.
Kaç günde bir vermem lazım gübreyi acaba düşüncem gübre eksikliği bir yandan kızımı yakma korkusu da var tabi yardımcı olurmsunuz
Birde günde 2 bazen 3 defa suladığım oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha**** **** *** *** ******* ******** ***
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** *** *** ******* ******** ********* hahahaha ***** **** hahahaha*** hahahaha ******** ******** ******* ********
    +1
  • deyorke deyorke:
    **** ** ******** *** ***** ********** ******* ***** ******* ***** ********** ****** ***** ** ****** ****** ******* *** *** hahahaha ***** ********** ** *********
    **** ** ******** *** ***** ********** ******* ***** ** ***** **** ****** ***** ****** *********
  • deyorke deyorke:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    ***** *** *** ******* ******** ********* hahahaha ***** **** hahahaha*** hahahaha ******** ******** ******* ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**
  • deyorke deyorke:
    **** ****** ****** ********* ***** ** ******** ** ***** **** ****** ***** ****** *********
    ********** ***** ***** ***** hahahaha** ** ** **** ******* *** *** ** ** ****** ******* *** ** ** **** **** ********** **** ****** ** ** ** ***** *** ******* ******* * ******* hahahaha *** ** ***** ******* hahahaha *** ******
  • C clackster:
    hahahahahahahaha*** ****** ** ******** **** ******* ***** ******* **** ***** **** **** * ********
    **** ****** ****** ********* ***** ** ******** ** ***** ******* hahahaha ***** ******* *** * **** ******* ********** ******** **** *****
  • C clackster:
    * **** *** ***** ***** ** ***** *** ********** ***** ****** ***** ********* ********
  • C clackster:
    hahahaha ***** ***** ** *** *** ** **** ***** *******
    ****** ***** ******* ******** ** ********** **
    hahahaha ***** ***** ** *** *** ** **** ***** hahahaha* *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** ** ***** ******* hahahaha ***** ******* *** * **** ******* ********** ******** **** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha***** ** ***** ******* ***** ****** ******* ***** ***** **
  • deyorke deyorke:
  • C clackster:
  • deyorke deyorke:
    ***** **** ********* ********** **
  • C clackster:
    ***** ****** ********* ****** ***** **** **** ****** ***** ** **** ********* **** ********** ******* ******* **
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ***** ****** ********* ****** ***** **** **** ****** ***** ** **** ********* **** **********...