çocuklarım geri mi kaldı? 10 haftalık bitkiler

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Kanka bence iyi gibi benim son konuma bak neden iyi dediğimi anlarsın hahshdjka benimkide neredeyse seninkiyle aynı yaşta

Ü

Üye silindi 23638

Guest
ah kankam sende sponsor magdurusun.

kanka biraz kücük kalmıslar. dogruya dogru ama bence bunun hiç önemi yok söyle güzel sigaranı yapıp içersin hertürlü. photo tohumdan 60gr kuru aldıgım oldu o yüzden dert etme cok. alakasız bir ortamda bir yasama bakıyorsun hergün. bu bile sevindiri. sömekleri sisrmek için birkaç besin ekle kankam. bu arada seninle pek alakasıda olmayabilir kalitesiz tohum sonucu oluyor bunlar

Umutdaja

Üye
ah kankam sende sponsor magdurusun.

kanka biraz kücük kalmıslar. dogruya dogru ama bence bunun hiç önemi yok söyle güzel sigaranı yapıp içersin hertürlü. photo tohumdan 60gr kuru aldıgım oldu o yüzden dert etme cok. alakasız bir ortamda bir yasama bakıyorsun hergün. bu bile sevindiri. sömekleri sisrmek için birkaç besin ekle kankam. bu arada seninle pek alakasıda olmayabilir kalitesiz tohum sonucu oluyor bunlar
aynen kanka ayrı paketlemek bu kadar zor olmamalı.
ilk denemem olduğu için biraz endişem var da merakla bekliyorum sonucu. ne eklememi önerirsin sonraki sulamamda? ayrıca su miktarım yeterli mi?

Ü

Üye silindi 23638

Guest
aynen kanka ayrı paketlemek bu kadar zor olmamalı.
ilk denemem olduğu için biraz endişem var da merakla bekliyorum sonucu. ne eklememi önerirsin sonraki sulamamda? ayrıca su miktarım yeterli mi?
kanka 71. gün için yeni besin alma böyle btir. overdrive bloom b dozunu artırabilirsin lakin hasata ne kadar kaldıgını bilmiyorm bunları söylerken.
sulama miktarını saksı ve topraga göre belirle. benim 15 l bez saksı güclü vantilatör ve havalandırma var. 52. gündeyim hergün 1500ml suluyorum.

bu haldeyken saksı altından 100ml akana kadar artırabilirsin yavas yavas.

Umutdaja

Üye
kanka 71. gün için yeni besin alma böyle btir. overdrive bloom b dozunu artırabilirsin lakin hasata ne kadar kaldıgını bilmiyorm bunları söylerken.
sulama miktarını saksı ve topraga göre belirle. benim 15 l bez saksı güclü vantilatör ve havalandırma var. 52. gündeyim hergün 1500ml suluyorum.

bu haldeyken saksı altından 100ml akana kadar artırabilirsin yavas yavas.
kanka çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. dikkate alıcam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********