İç mekanda İlk yetiştirmem Ustalar bana bi el atın :)

AmanBee

Yeni üye
18 Mart ayında ektim 28 mart ayında kabine aldım toprağım Light bio mix saksı 19lt çiçeklerim auto lemon haze şuana kadar sadece normal sulama yaptım ph ölçmedim elimde şunlar var sensi grow a sensi grow b Calmag agent canna pk13/14 ve sensi Bloom a ila b ama bu elimdekileri nasıl ne zaman hangi dozda vereceğimi bilmiyorum ışığım Samsung Evo Led Işıkları LM301H QB128 100W kabinim Bez gardrop vantilatör var termal folyo battaniye ile kapladım
İhtiyacım olan yeni kabin ve karbon filtreyi daha sonra alıcam şuanlık bunlarla idare edicem yorumlarınızı bekliyorum ustalar

Son düzenleme:
kanka öncelikle iyi growlar ilk öncelikle korbon filitre almalısın çiçek zamanında lemon haze kokusu her yeri sarıcak.
ilk önce tedbir.
an serisi gübreli hiç deneyimlemedim yanlış yönlendirmek istemem.
ama bitkilerin geneli sağlıklı gözüküyor pek bir sıkıntı yok eline sağlık

AmanBee

Yeni üye
kanka öncelikle iyi growlar ilk öncelikle korbon filitre almalısın çiçek zamanında lemon haze kokusu her yeri sarıcak.
ilk önce tedbir.
an serisi gübreli hiç deneyimlemedim yanlış yönlendirmek istemem.
ama bitkilerin geneli sağlıklı gözüküyor pek bir sıkıntı yok eline sağlık
Sağol kanka sipariş veremedim bu ay çok sıkıştım keşke ekmeden önce malzemeyi ayarlasaydım neyse sağlık olsun önümüzdeki ay alıcam artık karbonfiltre ve güzel Bi kabin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** **** ******* hahahaha hahahaha* hahahaha **** * ******* ******* ***** ******* * ******* hahahaha* ***** ***** ***** ** hahahaha ******* ***** ***** *** ***** ******** ** **** *** * ****** ******* ******** **** ** ***** ******* ***** ****** ******** *********
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    TabldotLife TabldotLife: **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ******... +1