İçeri Girmem An Meselesimi ?

zoraki

Yeni üye
Selam Dostlar ve büyük üstad Tohumsuz’a da selam olsun
Şimdi ben 3defa üstümde yakalattım 0.5 gr hepsi gerçi olasan değildide 0.5gram olarak girildi hepsi ilkte uyarı amaçlı imza vs birşey olmaz sandım bugün dosya geldi
denetimli serbestlik
Teste gidicem yakn zamanda
denetim sürecindeyken kalan 2dosya gelirse ne olur nasıl bir yol izlenir ceza alırsam nekadar yatarım

cevaplarınız gerçekten önemli benim için teşekür ederim

310

Üye
3 kere yakalattıysan 3 tane farklı dosya gelmez 1 tane gelirse gelir ama hiç geleceğini sanmam dosyanı patlatmışsın mahkemeye çıkarsın ve içicilikten alınabilirsin bide yeni yasalar falan gelmiş bence girdi çıktı yaparsın en kötü ihtimal .En iyi ihtimal mahkemede maddeye bağımlılığını bildirip belki tedavi adı altında salınabilirsin ama bunlar sadece benim düşüncem bir avukatla görüşmeni kesinlikle öneririm kardesim en iyi bilgiyi onlar verebilir sürecin yönetimini avukatla tamamlaman kesinlikle çok önemli bence.

zoraki

Yeni üye
3 kere yakalattıysan 3 tane farklı dosya gelmez 1 tane gelirse gelir ama hiç geleceğini sanmam dosyanı patlatmışsın mahkemeye çıkarsın ve içicilikten alınabilirsin bide yeni yasalar falan gelmiş bence girdi çıktı yaparsın en kötü ihtimal .En iyi ihtimal mahkemede maddeye bağımlılığını bildirip belki tedavi adı altında salınabilirsin ama bunlar sadece benim düşüncem bir avukatla görüşmeni kesinlikle öneririm kardesim en iyi bilgiyi onlar verebilir sürecin yönetimini avukatla tamamlaman kesinlikle çok önemli bence.
3 defa yakalattım ilkinde uyarı falan yaparlar sandım direk 1.den denetimli serbestliğe gönderdiler şuan test vermeye gidiyorum
Bu süreç devam ederken 2-3 dosya gelirse ya ekleyecekler cezaya yada direk içeri alacaklar dediğin gibi avukata danışacagım teşekkürler

• Like
Tepkiler: 310

cannabis0000

Yeni üye
nasil farkli farkli dosya acilmiyo kanka sacma sapan seyler yazmayin allah askina bi kere yakalandin tamam bunun 1 tane dosyasi var 2 ciyi 3 cuyu acmayalim gerek yok mu diyolar :) adami operler biladerim

310

Üye
nasil farkli farkli dosya acilmiyo kanka sacma sapan seyler yazmayin allah askina bi kere yakalandin tamam bunun 1 tane dosyasi var 2 ciyi 3 cuyu acmayalim gerek yok mu diyolar :) adami operler biladerim
İlk dosya patladımı sana 2. ve 3. denetimli serbestlik dosyası acılmaz kardeşim haberin olsun :):)

cannabis0000

Yeni üye
off kanka zaten dosya patlamis anlaminda soluyorum o dosyalari tabi yine acicak ama denetimli serbestlige gondermicek yani ameteme gondermicek kardesim .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
  • New Rookie New Rookie:
  • zero00 zero00:
    ***** hahahaha
  • New Rookie New Rookie:
    ******* ***** ******** hahahaha
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • New Rookie New Rookie:
  • zero00 zero00:
    ***** hahahaha** *********
  • Mest Mest:
  • New Rookie New Rookie:
    ***** ***** ***** hahahaha** ***** *** ****** hahahaha ** **** **** **** ********** ***
  • New Rookie New Rookie:
  • zero00 zero00:
    ** ****** ****** hahahaha**** ** hahahaha ** ***** ****** ******
  • zero00 zero00:
  • New Rookie New Rookie:
  • zero00 zero00:
  • O Ogkushh07:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • Mest Mest:
    ** ****** ******* **** **** **
    +1
  • O Ogkushh07: