İlk çiçeğim hasat zamanı için yardımcı olabilir misiniz

Tymcan

Yeni üye
Tohum çorbacı tohumu ne zaman ektim ne zaman çiçeğe aldığımı da net olarak hatırlamıyorum sizce bu şekilde hasat zamanı anlaşılabilir mi büyüteçle baktığımda çok net birşey çıkartamıyorum kabin dışı fotoğraflar kabin için fotoğraflardan 1,5 hafta önce çekildi

Tymcan

Yeni üye

Tymcan

Yeni üye
@Geyve5454 Tricom takip ediyorum daha hiç bir yerinde amber göremedim ben mi göremiyorum yoksa yok mu çözemedim ama daha dönenlerin şişmesi mi gerekiyor bu arada yeni beyaz pistiller çıkmaya başladı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D dolunayloord:
    ****** ***** ****** hahahaha*
  • kkush kkush:
    * ***** ********* ********* * ********* ** *** ***** ****** *** *** ***** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    ****** **** **** ** ******** ** ** ** ******* ***** ** ****** ****** *** ********** ********** **** *********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • L lityum:
    hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ****** ** *
  • L lityum:
    ***** hahahaha******** **** **** ** ******** ** ** ** ******* ***** ** ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    ***** *** ********* *** ****** *** **** hahahaha****** ****** ** *
  • D dolunayloord:
  • L lityum:
    hahahaha ***** **** hahahaha******* hahahaha ******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** *** ********* *** ****** *** **** hahahaha ******* ********* ****** ********* ***
  • kkush kkush:
    * **** hahahaha **** hahahaha* *** hahahaha******* ***** **** hahahaha******* hahahaha ******
  • kkush kkush:
    ** **** ** ******* ** ***** ******* ***** ******* ***** ********** ****** ****** ****** ********* ***** ********* *********
    +1
  • kkush kkush:
    ****** ***** ******** ********** * ********** ***** hahahaha**** ********* ****** ********* ***
  • L lityum:
    ******** ** ******* ********* * **** hahahaha **** hahahaha* *** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ******* ****** ********* ****** ** **** *******
  • L lityum:
    **** **** hahahaha***** ********* *****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** **** hahahaha***** ********* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ***** ******** ********** * ********** ***** ******** * ***** ***** **** ****** ******* ** **** ******** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ErdemRS6 ErdemRS6: * ***** **********