İlk Deneyim.. Yardıma ihtiyacım var.

Mafevk

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar. Bol hasatlar herkese. 2 resim paylaşacağım sizlerle. Bunlar 4-5 gün önce bir plastik bardakta bana geldiler. Saksıya aldım. Balkonda bakıyorum. Balkonum çok fazla güneş alıyor. Birinin yapraklarında sararma görmeye başladım. Fotoğrafını paylaşacağım. Güneşten olduğunu düşünüyorum. her gün takip ediyorum bunlar bu gün oldu, hemen arka balkona geçirdim. Arka balkonum öne nazaran daha gölgelik. Saksıya alırken köke mi zarar verdim yoksa güneşten mi bilmiyorum. Tecrübeli arkadaşlar bir iki tavsiye verebilirse sevinirim..

Son düzenleme:
  • Like
Tepkiler: Xcd

Mafevk

Yeni üye
Açıkcası saksıya alırken elimde kiraz gübresi vardı ondan attım bir avuç belki faydası olur diye. ne eklemem gerekiyorsa en kısa zamanda müdahale edeyim

OttoMan347

√SEFİR√
Açıkcası saksıya alırken elimde kiraz gübresi vardı ondan attım bir avuç belki faydası olur diye. ne eklemem gerekiyorsa en kısa zamanda müdahale edeyim
Kanka çiçeğe girmiş bitkin. Biraz erken olmuş ama girmiş artık. Fosfor v epotasyum ağırlıklı besin vermelisin. Yan besin olarak azota da ihtiyacı var gibi alttaki yapraklardan öyle görünüyor

OttoMan347

√SEFİR√
Birde sulamayı fazla yapma toprak kurudukca yaparsın biraz da toprağı havalandır kuruduktan sonra toprak sıkı bir hal almış

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********** **
  • New Rookie New Rookie:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ******** ******** ***** ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******** ** *** ******** ********** *** ***** **** ***** *** ***** *** ** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** ******* ********** ****** ****** **** ***** ******** ****** ****** ****** ********* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** **** *** ****** ****** * **** * ****** * **** ***** hahahaha ***** *****
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** **
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******* ***** *****
  • S SuperKafa:
  • T Tropikal.MR:
  • S SuperKafa:
    ******* ** **** ******* ****** hahahaha*******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • New Rookie New Rookie:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******** ****** hahahaha**
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    S SuperKafa: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****