İlk edible deneyimi

SafOt

Yeni üye
Uzun zamanadır edible olarak tüketmek istyordum bugune denk geldi
Yarım gr çorbacı sigarasını 120 derecede 20 dk fırında tuttum
100 200 gr kadar çakıl çikolatayı erittim ve esrarla birlikle güzelce karıştırdım normal bir çikolata şekli verip folyoya sarıp dolaba attım
Bugün deneyecegim sizce olmuşmudur

İlk deneyimim benim için beklediğimden daha sert geçti. 2-3 yıldır düzenli cigara tüttüren biriyim ve denemek zaten çoktandır aklımdaydı ama zahmetli olduğu için ve halihazırda üşengeç olduğum için daha önce hiç denememiştim. Güzelce dekarboksilisyon işleminden geçirdikten sonra elde ettiğim yağ ile kahve yaptım çünkü fırınım bozuktu(kahve yapmanızı önermem tadı kötü olmasa da güzel de değildi). Yapın içine ortalama 8-9 gr koyduk. Bu yağdan ortalama 10-12 bardak kahve çıktı ve 1 saat arayla kahvelerimizi içtik. Kafasının ilk vurması aradan yaklaşık 1 saat geçmesiyle gerçekleşti ve gerçekten sigara halinde tüketmekten çok daha sert ve aniydi. Beynime resmen bi kamyon çarpmış gibi hissettim. Şu ana kadar hissettiğim en güçlü highlıktı. Gülme krizleri munchies klasik şeyleri bi 2-3 katıyla yaşafık arkadaşlarla. İşin garip tarafı edible yapınca kafası normalinden çok daha fazla sürmesi. Benim tribimde kafam iyi yattım ve uyandığımda da kafam hala çok iyiydi. Denememiş olanlara tavsiye ederim farklı bi kafası var.

SafOt

Yeni üye
En kolay hangi şekilde yapabilirm dekarb ettikten sonra önceki yaptıgım gibi erimiş çikolataya katsam olmazmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G gardastohumlazim:
    ********* ******* * ******* ***** **
  • C clackster:
  • C clackster:
  • C clackster:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Houp53 Houp53:
    ****** hahahaha*** hahahaha
  • Houp53 Houp53:
  • G ghostt7:
  • G ghostt7:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** **
  • Houp53 Houp53:
  • G ghostt7:
    * ***** hahahaha ** *** **** ***** * *****
  • C clackster:
    ****** ***** ******** ** ******* *** **** ****** ***** ***** ** ****** ***** **** ******* ***** **** ***** ** ** ***** ***** ***** ********* *****
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ** **** **** ****** ***** ****** ******** ********* ****** ***** ****** ****** hahahaha *********
  • G ghostt7:
  • C clackster:
    ** **** **** ****** ***** ****** ******** ********* ****** ***** ****** ****** hahahaha ********* ***** *** ******** *** ***** ******** ******** *** ** **** ******* ****** ****** ****** ********** ** hahahaha
  • G ghostt7:
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******** ***** **** *** ***** ****** *** ***** ******
  • G Groww:
    ****** ******** *** ****** ****** *** hahahaha* ********** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    ****** *** ******* ******* *** ********** **** ****** ** ***** ******** ****** **** *******
  • G ghostt7:
    G ghostt7: ***** *** **** ******** *** **** ***** *** **** ******** ** **** *****