İLK GROW! İLK HEYECAN!

higthead

Jolly Green
@Speed Dostum nasılsın nerelerdesin sesin solugun cıkmıyor ? iyi isen sorun yok gönüller bir=))

@Sinarit Dostum auto yapıyor ısen ilk 2 hafta her sulama 2ml verebilirsin 3. hafta sonu 4. hafta bası gıbı zaten bıtkın preflower yanı on cıcege gırmıs olur 3.-4. hafta ön cicege gırmeden 2 sulamada 1 2ml verebilirsin. Photolarda ise vericegin veg haftasına göre sonlara dogru yıne aynı sekılde ml dusurebılırsın. Burda her sulama veya 2 sulamada 1 mikoriza vermemizin sebebi toprak altı yaşamı hızlıca baslatıp ve cogaltıp verıcegın gubrelerı bıtkıye tasıması ıcındır sagklık dırenc koruması vs gıbı konulara gırmıyorum. Bıtkınız cıcege gırmeden toprak altı ile ugrasın ki saglam kökünüz olsun saglam kök saglam bıtkı saglam bıtkı saglam hasat demektir.

Sinarit

Müptezel
@Speed Dostum nasılsın nerelerdesin sesin solugun cıkmıyor ? iyi isen sorun yok gönüller bir=))

@Sinarit Dostum auto yapıyor ısen ilk 2 hafta her sulama 2ml verebilirsin 3. hafta sonu 4. hafta bası gıbı zaten bıtkın preflower yanı on cıcege gırmıs olur 3.-4. hafta ön cicege gırmeden 2 sulamada 1 2ml verebilirsin. Photolarda ise vericegin veg haftasına göre sonlara dogru yıne aynı sekılde ml dusurebılırsın. Burda her sulama veya 2 sulamada 1 mikoriza vermemizin sebebi toprak altı yaşamı hızlıca baslatıp ve cogaltıp verıcegın gubrelerı bıtkıye tasıması ıcındır sagklık dırenc koruması vs gıbı konulara gırmıyorum. Bıtkınız cıcege gırmeden toprak altı ile ugrasın ki saglam kökünüz olsun saglam kök saglam bıtkı saglam bıtkı saglam hasat demektir.
Çok teşekkür ederim dostum ,bendeki semada sadece ilk hafta yazdığı için sonrasında vermedim.Ancak burada görünce son sulamama ikişer mlm ekledim.On çiçeğe girene kadar dediğin gibi uygulayacağım. Sağlasın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    ******* ***** hahahaha *******
  • T Turco:
    ********* *** **
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ***** hahahaha** ********** ******** ** ***** ***** ******* ******
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ******* ****** ***** ****** ***** ******** hahahaha ********* ******* *******
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ********* ******** ***** ******* hahahaha **** *** *** ***** ********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ******** ******** ** hahahaha* *** ***** ***
  • H happyworld:
    **** **** *** ****** hahahaha
  • T Turco:
    ***** hahahaha
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** hahahaha***** **** ****** *** **** ******** ******** ******** ****** ****** *** **** *** ****** ******** ****** *** **** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
    Growerdigi Growerdigi: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**