İlk grow lemon haze photo 52. Gün(Bloom 1.Gün)

Sizinde desteğinizle kaç gr alırım ?

• Kullanılan toplam oy
    42
  • Anket kapatılmış .
İLK GROW İLK HEYCAN...

SPONSORDAN SUPER LEMON HAZE (PHOTO)

YXO 3x50Watt COB LED

190M3 KARBON FİLTRE

190M3 ÇIKIŞ FANI

50M3 GİRİŞ FANI

20 LİTRE BİOBİZZ ALL-MİX TOPRAK

20 LİTRE BEZ SAKSI

H2O NEM MAKİNASI (BİRAZ YETERSİZ)

ADVANCED NUTRIENTS
PH PERFECT MİCRO
PH PERFECT GROW
PH PERFECT BLOOM
CALMAG
B52
SENSIZYM

(ÇİMLENDİRME)

14.03.23 Tarihinde 1 bardak suyun içine bir adet tohum atıldı.

15.03.23 tarihinde tohum suyun dibine çökmüştü. Islak peçete arasına alındı.

17.03.23 tarihinde tohum patlamıştı ve toprağa gömdüm

20.03.23 tarihinde topraktan kafasını çıkardı

(3. GÜN)
Toprak gübreli toprak olduğu için boş sulama yapıldı (PH bilmiyorum dinlendirilmiş çeşme suyu)

NEM: %70 - %85
IŞIK AÇIK SICAKLI: 25 - 27 DERECE
IŞIK KAPALI SICAKLIK: 19 - 21 DERECE

(6. GÜN)
Boş sulama yapıldı. (PH bilmiyorum dinlendirilmiş çeşme suyu)

(8. GÜN)
Boş geçtik

(10. GÜN)
Toprak hala nemli sulama yapılmadı.

(13. GÜN)
Toprak kuruydu ve sulama yapıldı. (PH bilmiyorum dinlendirilmiş çeşme suyu)

(16. GÜN)
Yapraklarda kalsiyum eksikliği gözlmlendi Calmag siparişi bugün ettim. Sonraki sulamamda Calmag takviyesi ile sulama yapıcağım

(19. GÜN)
Alttaki kalsiyum eksikliği gösteren yaprakları sünnet ettim ( hakkın rahmetine kavuştu :( )
Topping işlemi yapıldı 5. Boğumda. Micro + Grow + Bloom + Calmag + Sensizym + B52 gübreli sulama yapıldı.

NEM: %45 - %60

(Foto yok)

(22. GÜN)
Micro + Grow + Bloom + Calmag + Sensizym + B52 gübreli sulama yapıldı.

(25. GÜN)
Micro + Grow + Bloom + Calmag + Sensizym + B52 gübreli sulama yapıldı.

(29. GÜN)
Micro + Grow + Bloom + Calmag + Sensizym + B52 gübreli sulama yapıldı. Alttaki fan yaprakları budandı.

(30. GÜN)
Komple temizlik yapıldı LST uygulandı topping yapıldı.

(35. GÜN)
Micro + Grow + Bloom (3ML) + Sensizym + B52 (2ML) gübreli sulama yapıldı.

NEM: %50 - %70

(52.GÜN)&(1.BLOOM)

ᴋıᴢ ʙʟᴏᴏᴍᴀ sᴏᴋᴜʟᴅᴜ.

ɴᴇᴍ: %40 - %50
ɪşɪᴋ ᴀᴄ̧ɪᴋ sɪᴄᴀᴋʟɪ: 25 - 27 ᴅᴇʀᴇᴄᴇ
ɪşɪᴋ ᴋᴀᴘᴀʟɪ sɪᴄᴀᴋʟɪᴋ: 20 - 22

Son düzenleme:
Toprağım gübreli olduğu için 3. Hafta gübre koymaya başlıycam başlangıç setinden almayı düşünüyorum ama AN serisi mi biobizz serisi mi tercih etmeliyim ne tavsiye edersiniz ?

Disjointed

Kıdemli Üye
Toprağım gübreli olduğu için 3. Hafta gübre koymaya başlıycam başlangıç setinden almayı düşünüyorum ama AN serisi mi biobizz serisi mi tercih etmeliyim ne tavsiye edersiniz ?
Kanka doğal yapicaksan kesinlikle Terra aquatica tat aroma kafa bambaşka orjin ama kimyasal çok hızlı gelişim şişik somek an iyi

Disjointed

Kıdemli Üye
Bide bı acayiplik var kardeşim yaa benim iki bitkimde Super Lemon haze photo büyük 11 günlük küçük 3 gün geriden geliyo nasıl oluyo bu seninki çok küçük mü yoksa benimkilermi çabuk büyüdü anlamadım bu işte bı sıkıntı var ya :oops:

Bide bı acayiplik var kardeşim yaa benim iki bitkimde Super Lemon haze photo büyük 11 günlük küçük 3 gün geriden geliyo nasıl oluyo bu seninki çok küçük mü yoksa benimkilermi çabuk büyüdü anlamadım bu işte bı sıkıntı var
Kanka tam anlayamadım ama anlatıyım sana 15 inde peçete arasında tohumu patlattım 17 sinde toprağa ektim 19 u gibi topraktan kafasını çıkardı ben toğrağa ektiğim günden sonrası için gün sayıyorum (doğrumu bilmiyorum) sizde öyle sayıyosanız bitkim neden çömez kaldı ışık mesafem 55 cm nem 70 in altına düşmüyor sıcaklık 22 altına düşmüyor neden yavaş gelişim gösterir ? Üzdün beni kral :(

plansmanmoruk

Yeni üye
Kankam istersen bir pet şişe vs kesip delikler açıp kızın kafasına geçir nemden daha güzel beslenir, benimde ilk growum su çok vermemeye çalış ilk başlarda nem sayesinde inanılmaz buyuyor.

Kankam istersen bir pet şişe vs kesip delikler açıp kızın kafasına geçir nemden daha güzel beslenir, benimde ilk growum su çok vermemeye çalış ilk başlarda nem sayesinde inanılmaz buyuyor.
Yorumun için sağol bro ama nemi 75 in altına düşürmüyorum zaten ortam sıcaklığı ışık açık 26-28 derece ışık kapalı 20-22 derece

plansmanmoruk

Yeni üye
Bunuda ilk defa senden duydum kanka https://www.tohumsuz.com/threads/esrar-a-z-ye-nasıl-yetiştirilir-tohumdan-hasata-kadar.9400/ toprak konusunda all mix başlangıç için tavsiye edilir bitkinin çimlenmesine yardımcı gübreler içerir diye okumuştum bro
vardır bir bildiği kankam zaten kesin bir şey demiyorum. Ben başlamadan üstatlara sormuştum dediğim sebepten dolayı lightmix onermislerdi o yuzden söylemek istedim, daha bilgili tecrübeli olanlar daha net bir şey söyleyecektir.

vardır bir bildiği kankam zaten kesin bir şey demiyorum. Ben başlamadan üstatlara sormuştum dediğim sebepten dolayı lightmix onermislerdi o yuzden söylemek istedim, daha bilgili tecrübeli olanlar daha net bir şey söyleyecektir.
Eyvallah kanka dediklerini araştırıp bu cevabı güncelliycem görenleride bilgilendirelim ama öyle bişey varsa bende gübresizle başlarım yavaş yavaş tecrübe edicez :)

Disjointed

Kıdemli Üye
19 u gibi topraktan kafasını çıkardı ben toğrağa ektiğim günden sonrası için gün sayıyorum (doğrumu bilmiyorum) sizde öyle sayıyosanız bitkim neden çömez kaldı ışık mesafem 55 cm nem 70 in altına düşmüyor sıcaklık 22 altına düşmüyor neden yavaş gelişim gösterir ? Üzdün beni kral :(
Yok kanka ozaman doğru canını sıkma hiç benimki 15'inde kafasını çıkartmıştı dikleşmisti ine seninki 6 gunlukmüş bu dönemde az sula nemini verebildiğin kadar bol ver kusura bakma bro moralin bozulduysa hatta 19'u bile eş geçersek bence iyi gidiyor bitkin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********