İLK GROW YAPRAKLARDA SARI LEKELER

santoss5

Yeni üye
[attachment=887]

17. gününde olan kızımın yapraklarında sarı lekeler var ısı stresi gibi durmuyor.Kızımı tehşis koyabilicek bir hekim arıyorum.400 w mh lamba kullanıyorum ve advanced nutrients gübre seti ph perfect oldugundan ph la alakalı bi sorun oldugunu düşünmüyorum.Neyi yanlış yapıyorum dostlar 3 kızım var ama sadece bunda bu belirtiler gözüküyo.

Ekli dosyalar

• f883fdd4-30ab-4df4-91e1-f290f8efcf21.jpg
    f883fdd4-30ab-4df4-91e1-f290f8efcf21.jpg
    246.8 KB · Görüntüleme: 67
Ü

Üye silindi 257

Guest
Bitkiyi spreyle suluyormusun ışık açıkken?

Ü

Üye silindi 257

Guest
Gözlemlediğim kadarını söyleyeyim;

Yapraklarda küçük büzüşmeler var bu nem oranının yetersiz olduğunu gösterir,bir nem makinesi almanı öneririm.
Spreyleme işini ışık kapanmadan yarım saat öncesinde yap çünkü bitki üstünde kalan damlacıklar ışığın çarpmasıyla mercek etkisi gösterir ve yapraklarda sarı lekeler bırakabilir.
Şu an sararan yapraklara çok kafanı takma ileride onları budayacaksın..

Kolaylıklar diliyorum..

santoss5

Yeni üye
Çok teşekkürler dediklerinizi dikkat edicem. İlk grow malum heycan da var insan korkuyo bişey olucak diye :D

Ü

Üye silindi 257

Guest
Cvp: İLK GROW YAPRAKLARDA SARI LEKELER

santoss5' Alıntı:
Çok teşekkürler dediklerinizi dikkat edicem. İlk grow malum heycan da var insan korkuyo bişey olucak diye :D

Rica ederim,korkmanıza gerek yok cannabis çok sağlam ve dirençli bir bitkidir.Genel bitki yetiştirme kurallarına uyduğunuz sürece sizi üzmez.

q_life

Yeni üye
Kanka O lekeler gubrelu su yapraklara geldiginden dolayı olmus buyuk ihtimal aynı sorun bendede vardı.gubrelerini sırasıyla koymazsan ph ı sabitlemiyor onada dikkat et nem yazmıslar ama nem sorunun oldugunu dusunmuyorum 17 gunluk tabi buzus buzus cikcak yaprak bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...