İlk oda , 3 aylık bütçe planlaması yardım

Gamer

Üye
Forumu okudukça öğreniyor, öğrendikçe kafam karışıyor. En iyisi konu açmak dedim :D

Arkadaşlar hiç yetiştirmedim ama Trde sigara bulma zorluğundan ve hep boş çıkmasından 3 kafadar olarak usandık.

Elimde 2x2 ve 160 yükseklik prizma çadır var. Onu modifiye edecem. Çok güzel olacak :)
ayrıca elimde nem-ısı ölçer - nemlendirici mevcut.

1. Ay bütçem 3,5-4 bin
2. Ay bütçem 6 bin
3. Ay bütçem 4 bin
Zamandan kazanmak istiyorum.,
Başlangıç olarak tohum , saksı, toprak, vs alacam. Bu arada 100€ tohumla başlayıp kargodan kurtulmak istiyorum. Acemilere auto öneriliyor auto ile başlamak istiyorum. Tohum tavsiyesi alırım. En az 3 çeşit olsun diye geçiyor kafamdan doğru olurmu bilmiyorum. Daha sonra ona göre devam etmek istiyorum. Işıklarda en başta ucuza kaçabilirim. Biraz pro olunca quantumlar falan olabilir ama havalandırmadan kaçış yok gibi. çadırı maximum düzeyde kullanmak istiyorum
tavsiyelerinizi bekliyorum.

Brother

Doktor
Kanka auto acemilere önerilmez o kadar kimse bu işten anlamıyodur
auto hassastır acemide stress yaşatacaktır veriminden düşer her stresin
photo ( uzun dönem ) çok daha iyi olur stressi tolere eder photo ona göre seçim yap
Toprak : klassman Potgrond H
Tohum : Dayanıklı ve popüler genetikleri öneririm. Blue dream(sativa baskın hibrit),white widow(hibrit),jack herrer(sativa baskın hibrit)
Havalandırma : 250m3 çıkış 100m3 giriş

Detaylarla kafanı yorma temeli öğren
bu bitki kolay yetişiyor sadece uygun ortam doğru sulama ile hasata kadar sorunsuz gidersin

Gamer

Üye
Kanka auto acemilere önerilmez o kadar kimse bu işten anlamıyodur
auto hassastır acemide stress yaşatacaktır veriminden düşer her stresin
photo ( uzun dönem ) çok daha iyi olur stressi tolere eder photo ona göre seçim yap
Toprak : klassman Potgrond H
Tohum : Dayanıklı ve popüler genetikleri öneririm. Blue dream(sativa baskın hibrit),white widow(hibrit),jack herrer(sativa baskın hibrit)
Havalandırma : 250m3 çıkış 100m3 giriş

Detaylarla kafanı yorma temeli öğren
bu bitki kolay yetişiyor sadece uygun ortam doğru sulama ile hasata kadar sorunsuz gidersin
Ben terimlerde sıkıntı çekiyorum henüz kardeşim. Auto dediğimiz bu satılan auto flowering tohumlar , diğer türüde feminized değil mi ? Mesela blue dream yazdığına autoflower, diğerine feminized yazıyor tohum baktığım bir sitede.

CahilKush

Doktor
Ben terimlerde sıkıntı çekiyorum henüz kardeşim. Auto dediğimiz bu satılan auto flowering tohumlar , diğer türüde feminized değil mi ? Mesela blue dream yazdığına autoflower, diğerine feminized yazıyor tohum baktığım bir sitede.
Bı an okurkene dedim hangi şahıs auto acemilere önerilir demiş kanka sponsordan blue dream photo feminez uzun dönem yazabilecek herşeyi yazdım bunu al en dayanıklı genetiklerden bence başlangıç için 100x100 yada 120x120 gayet iyidir ama başlamadan önce Bilgi edinmek en iyisidir forumda zaten herşeyle ilgili çok detaylı konular var anlayana kadar tekrar tekrar oku paranı en çok harciyacagin yer ışık ve hava giriş çıkışların olmalı sonra sırası ile tohumun , medyan yani toptak vb. Karışımlar bitkinin büyüyeceği kök vereceği alan ve gübren gelmeli

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Narkotik Narkotik:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ***** hahahaha** ****** ******** hahahaha* *********
  • esfanet esfanet:
  • 420x 420x:
  • esfanet esfanet:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
  • lavrens lavrens:
  • J Jamaicanganja:
  • 420x 420x:
    *** * ** **** ********* *** hahahaha
  • J Jamaicanganja:
    ***** ** ****** ****** ****** *** ***** hahahaha ******* *****
  • NE0 NE0:
    ********* hahahaha ******** ********** *** ****** ****** ****** * ** ***** *** ********** *****
  • J Jamaicanganja:
    ******* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • J Jamaicanganja:
    ********* ***** ******** *** ******* ***** ******** *** *** **** ******** *** ******** hahahaha hahahaha **** ****** **** ******
  • NE0 NE0:
    ****** ******* *** ******* hahahaha* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* ******* ** ****** *** **** *****
    NE0 NE0: ****** ******* *** ******* hahahaha* hahahaha** ***** *** ***** ********* ******* *******...