İLK PH AYARLI SU NE ZAMAN VERİLİR?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 26895
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 26895

Guest
Kankalar kızlarım 6 günlük oldu. İlk baş can suyu ikinci sulama normal çeşme suyu verdim. Ne zaman ph ayarlı suya geçmeliyiz?

Ü

Üye silindi 26895

Guest
artık ver ayarlayıp
Üstad sarı ph metre kafasına göre ölçüyor diye ikiye ayırdım sabah. Şimdi adam akıllı ph metre alacağım o gelene kadar ph ayarlama konusundaki hiç tecrübeli değilim. 5 litrelik damacana suya kaç şırınga ile kaç ml nitrik asit yada hidrolik asit sıkmam gerekiyor?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pacho

Üye
Üstad sarı ph metre kafasına göre ölçüyor diye ikiye ayırdım sabah. Şimdi adam akıllı ph metre alacağım o gelene kadar ph ayarlama konusundaki hiç tecrübeli değilim. 5 litrelik damacana suya kaç şırınga ile kaç ml nitrik asit sıkmam gerekiyor?
Çobanpınar su var ph si 6.6 oda ise yarar

Woppy

Ordinaryüs
Knkm link bırakıyorum ve seni ph derdinden kurtarıyorum kalibre derdi yok suyu hazırla numune kabına hazırladın sudan koy 2 damla üründen damlatıp ayarlıyorsun cok basit.

Ü

Üye silindi 26895

Guest
Knkm link bırakıyorum ve seni ph derdinden kurtarıyorum kalibre derdi yok suyu hazırla numune kabına hazırladın sudan koy 2 damla üründen damlatıp ayarlıyorsun cok basit.
İşimi şansa bırakmamak için Adwa ad12 aldım kankam teşekkür ederim.

Woppy

Ordinaryüs
Knk sanslık bi durum yokki benim yolladıgım üründe ben hem kullanışlı hem kalibre istemiyor hem fiyatı uygun diye tavsiye ettim tabiki iyi bir ph metre daha iyi olur ama fiyatı gereksiz pahalı bence.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Funny1Joint Funny1Joint: ***** hahahaha *********