Şeytani Sistem

Sahin

Yeni üye
Arkadaşlar selamlar,

Tohumsuz kardeşimiz yeni bir video yükledimi, kafam nirvana, muhabbetini dinleyelim yatmadan bir joint daha sarıp kardeşimizin muhabbetiyle içelim diyerekten youtube'a tohumsuz yazıp arattığımda karşıma kanımı donduran bir video çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=fkctwtFYU_o

"Evde Kendi Esrarını Üretip İçti - Şeytani Sistem görenleri şoke etti!" başlığını görünce ulan nası bir sistem bu dedim, bizim bilmediğimiz yeni bir sistem mi geliştirdiler diyerek girdim videoya.

Gariban kardeşimiz ellerinde kelepçelerle anlatıyor hidroponik sistemi... Yemin ediyorum gözlerime yaş geldi bu arkadaşın nem oranına varana kadar meseleyi izah etmesini izlerken. Ders alın arkadaşlar, ibret alın, rahat davranmayın. Yaşadığınız ülkede yasak bu mesele, bunu bilin ve bune göre önleminizi alın. Arkadaşlarınıza yaptığınız işi anlatmayın, internetten alışveriş yaparken dikkat edin. Bir gün elinizde kelepçelerle bu arkdaş gibi olay yerinde uygulama yaptırırlar size 3 gram ot için dikkat edin, rahat davranmayın.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
aynen kardeş..burası türkiye . 3 gr ot için hayatımızı mahvetmeye gerek yok..şuda var...şu anda bu forumu isteseler bırak vpn yi şunu bunu isteseler tak diye bulurlar. tabiki yaparken bu işi sessiz sedasız yapmak lazım .ama bu videoadaki burdaki arkadaşlar işin ticaretine girmişlerdir %100 diğer türlü olsalar yıllardır bizide alıp götürürlerdi...lanet ediyorum bazen ... hollandaya gitttim almanyada yaşadım rusyada yaşadım...adamların sen satmadıgın sürece umrunda değil.kimseyede bir zararın yoksa. şu konuda rahatım.içip dağıtmıyoruz.başkasının karısına kızına bakmıyoruz.alnımız ak.cocukları taciz etmiyoruz.içip sağa sola bıcak cekmiyoruz.herkes kendini biliyor...şimdi haberleri izliyorum.hala cocuk istismar haberleri **** çocukları işte...bol hasadın olsn

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********