1 hafta vererek 2. Lsdyi yapmak etkilerini azaltır mı?

Evet beyler 3 gün önce 450 ug yapıştırdım ve bu pazara bir tab daha aldım sizce etkilerini tam yaşar mıyım eğer yaşamazsam bu hafta değil sonraki hafta yapıştırıcam.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Dostum öncelikle tükettiğin LSD'nin ug değeri biraz sallamasyon. Bunu bilmeni isterim çünkü yarın başka bir yerden alışveriş yapmak istediğinde, karşına 200ug falan geldiğinde burun kıvırma ihtimalin var. LSD ug değeri, vendorunun keyfine göredir. Tüketmeden ne olduğunu anlamak bu açıdan pek mümkün değil maalesef.

Fakat mevzuya şuradan bakalım. Sen bu LSD'yi, bu vendordan aldın ve tükettin. Sana göre gayet de hoş bir deneyimdi, öğretici ve derin zaman geçirmeni sağladı. Bunu taktir ediyorum. Fakat bu çocuksu heyecana kapılıp, sürekli olarak aynı şeyi tekrarlamayı hedefleyerek maddenin peşinde koşmak, ardında yatan manayı kaçırmamıza sebep olabilir. Peki neden?

LSD, salt hali ile tüketilemeyecek bir mantarın sentezlenmesi sonucu elde edilen bir maddedir. Ve her maddeye olduğu gibi, vücudumuz bu maddeye de çok çabuk tolerans gösterir. Hem yaşadığımız triplerin sağlığı hem de maddelerin tekrar etki etmesi açısından 15 gün ara vermek sağlıklı sonuçlar ve sağlıklı tripler ile devam edebilmektir. Biraz sabır et. Daha güzel olacaktır.

İkinci tribinin sonunda, etkilerini ve beklentilerini tekrar konuşmak isterim. Senin için daha öğretici ve daha derin bir deneyim olabileceğini düşündüğüm bir iki önerim olabilir.

Gönlünce olsun. Mutlu tripler.

Dostum öncelikle tükettiğin LSD'nin ug değeri biraz sallamasyon. Bunu bilmeni isterim çünkü yarın başka bir yerden alışveriş yapmak istediğinde, karşına 200ug falan geldiğinde burun kıvırma ihtimalin var. LSD ug değeri, vendorunun keyfine göredir. Tüketmeden ne olduğunu anlamak bu açıdan pek mümkün değil maalesef.

Fakat mevzuya şuradan bakalım. Sen bu LSD'yi, bu vendordan aldın ve tükettin. Sana göre gayet de hoş bir deneyimdi, öğretici ve derin zaman geçirmeni sağladı. Bunu taktir ediyorum. Fakat bu çocuksu heyecana kapılıp, sürekli olarak aynı şeyi tekrarlamayı hedefleyerek maddenin peşinde koşmak, ardında yatan manayı kaçırmamıza sebep olabilir. Peki neden?

LSD, salt hali ile tüketilemeyecek bir mantarın sentezlenmesi sonucu elde edilen bir maddedir. Ve her maddeye olduğu gibi, vücudumuz bu maddeye de çok çabuk tolerans gösterir. Hem yaşadığımız triplerin sağlığı hem de maddelerin tekrar etki etmesi açısından 15 gün ara vermek sağlıklı sonuçlar ve sağlıklı tripler ile devam edebilmektir. Biraz sabır et. Daha güzel olacaktır.

İkinci tribinin sonunda, etkilerini ve beklentilerini tekrar konuşmak isterim. Senin için daha öğretici ve daha derin bir deneyim olabileceğini düşündüğüm bir iki önerim olabilir.

Gönlünce olsun. Mutlu tripler.
Çok sağ ol dostum. İkinci kez yapmak istememin sebebi arkadaşlarımla beraber yapmak ilk seferimde tek başımaydım. Arkadaşlarımın ilki olacak o yüzden onlar çok sabırsız ve heyecanlı. Etkilerini cigara ile boostlamayı düşünüyorum çünkü ilk seferimde cigara içtikten sonra halisünasyonlarım inanılmaz derecede arttı. Ben onların yanında tripster olsam da olur çünkü ilk seferim beni gerçekten doyurdu. Tekrardan teşekkür ederim değerli yorumun için.

@SkippeRR dostum merak ettiğim bi konu var profiline baktığımda mantarla içli dışlı biri olduğunu gördüm, yaşadığın trip açısından mantarla lsdnin farkı nedir? Yakın zamanda avrupaya temelli taşınıcam üniversite için ve deneyimlemek istiyorum. Bilgilerin benim için değerli.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
@SkippeRR dostum merak ettiğim bi konu var profiline baktığımda mantarla içli dışlı biri olduğunu gördüm, yaşadığın trip açısından mantarla lsdnin farkı nedir? Yakın zamanda avrupaya temelli taşınıcam üniversite için ve deneyimlemek istiyorum. Bilgilerin benim için değerli.

LSD ile mantar tripler açısından birbirinden çok ayrı mevzular kankacım. LSD tribini mantarda benzetebileceğin tek tür Cubensis familyasına ait Mazatepec olabilir. Onu da aynı kabul edemez, sadece benzetebiliriz.

Kaldı ki bu benzerliği türler açısından Golden, Cambodian ya da herhangi başka bir tür ile eşleştirmeye çalışmak imkansız olur.

Örneğin LSD ile sana kendini ara sıra hissettiren o öğreti, Golden Teacher (Altın öğretmen) işidir.

Ben sana türler ve etkilerin yazılı olduğu, hatta mantarlar ile ilgili çokça bilgiye sahip olabileceğin bir yazı başlık paylaşayım.

Dozaj: https://www.tohumsuz.com/threads/mantar-yetiştirme-101.25088/post-282909
Tür ve etki: https://www.tohumsuz.com/threads/mantar-yetiştirme-101.25088/post-277970

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankalar gerekli bilgilendirmeyi yapmış yukarıda ama kendi deneyimlerimden bahsedeyim biraz.
Gamma goblin 155 ug (bir kısmı da uçmuş) kullanıyordum genelde cumartesi akşamları yapıştırıyordum. Son 3 deneyimde etkileri düşük oluyordu bende çözümü aralığı iki haftaya çıkarmakta buldum.
1 hafta arayla attığımda ulan keşke atmasaydım doğru düzgün kafaya girmedi şimdi hiç yoktan yere sabaha kadar uykusuz kalıcam moduna sokarken,
2 hafta arayla attığımda cidden güzel etkisini gösteriyor hatta 3 saat kadar kımıldamak bile istemiyorum.

3 gün arayla da denedim acaba ne olur diye ama pul ziyan oldu desem yeridir.

15 gün tolerans açısından güzel bir süre. Mutlu ve güvenli tripler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****