1 white skunk, 1 blue dream ile bitirdik macerayı.. HASAT EDİLDİİ!! Hasat miktarı güncel.

Tahmini hasat.

• Kullanılan toplam oy
    53

Yesil088

Üye
Ak47 hangisi üstüne yazsan daha iyi çeşitleri ayrıca blue dream kafası nasıl traş diyordu bi ara herkes
Ak47 autoydu kanka photoları çiçeğe almadan önce onun hasatını aldım zaten konuda hepsi yazıyor ve fotoğraflı, bluenin kafasını daha çok beğendim kanka whiteden daha iyi ben bluenin kafasının kötü olduğunu söyleyeni hiç görmedim kanka çevremdede büyütenler oldu hep beğenildi yani autoyu bilmem ama benim ki photo

İzmir

Yeni üye
Eğitim yok topping var hasat az olcak gibi geliyor bana çiçeklenmenin 26 günündeler

Yesil088

Üye
Bende 26. Güne göre gayet normal kanka 12-12 ye aldıktan sonra pistilleri verene kadar flower dönemini saymıcaksın kanka tohumu satın alırken flower dönemi 60 gün yazıyor ise o 60 günü pistilleri vermeye başladıktan sonra sayıyorlar

İzmir

Yeni üye
Nasıl yani anlamadım yani çiçeklenmeye aldıktan sonra 70 75 gün arası bişeymi saycaz hasat için

Yesil088

Üye
Evet kanka ortalama öyle bişey çiçeğe aldıktan sonra max 2 hafta sonra pistiller çıkıyor yani kısacası o belirtilen günün üstüne 10 gün daha koy

İzmir

Yeni üye
Bende hepsini ayrı ayrı hasat etmeyi düşünüyorum ama öyle bir yerim yok bakalım hayırlısı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********