10 k kabin seti kurabilirmyim tavsiyeniz varmı?

Mertali54

Doktor
Sunta lem kestirdim ben kendim kurdum kardolabi gibi nem makinası içerdeki havayı ve kokuyu çekmesi için aksiyonel fan ve en önemlisi ışık 10 TL ye kurar grow blom ve top Max gubrelerini alıp toprağını alıp yola deavm edersin sadece paran tohumlara yetmez yada yeter

Didrug

Üye
kanka 10k bütcen varsa marangoza git 4 tane 120x120x200 kartonplak 1 adette tavana kestir 1 adet şarjlı matkapta yaparsın kanka 4 adet yüksekliğine içten bütün köşelere büyük bi odun at kartonplakları ona sabitle devam havalandırma yerlerini ve kablo gecicek yerleri de kesersin kartonplak kesmesi kolay oluyor , içini de mylar filmle kapla
kabin 700 800 tlye gelmiş oluyor
bi 300 400w cob led al 2 2.5k ya ya da hps
toprak + tohum + gübre burası bi 4k 5k arası tutar
kalan parayla da fansan marketten havalandırma alabilirsin

kanka 10k bütcen varsa marangoza git 4 tane 120x120x200 kartonplak 1 adette tavana kestir 1 adet şarjlı matkapta yaparsın kanka 4 adet yüksekliğine içten bütün köşelere büyük bi odun at kartonplakları ona sabitle devam havalandırma yerlerini ve kablo gecicek yerleri de kesersin kartonplak kesmesi kolay oluyor , içini de mylar filmle kapla
kabin 700 800 tlye gelmiş oluyor
bi 300 400w cob led al 2 2.5k ya ya da hps
toprak + tohum + gübre burası bi 4k 5k arası tutar
kalan parayla da fansan marketten havalandırma alabilirsin
teşekkürler

10 k bütçen varsa en güzeli ikinci el kovala. Malum sitelere gir ve olayı ikinci el düzgün bir şeyle kapat. Gübreye toprağa tohuma 7-8 bin lira harcayıp da gidip kötü ışık, kötü havalandırma ve derme çatma bir kabin yapma. 10 bin liran mı var. 10 bin liralık ışıktır kabindir al at köşeye. daha sonra eline geçen parayla eksiklerini ala ala ilerle. Emin ol biraz dişini sıkıp iyi bir sistem yaparsan hem ömürlük olur. Hem garanti olur. Bu söylediklerim dışında havalandırmanı ve kabinini iyi almazsan koku problemi sana o bitkiyi söktürür üzülürsün.

Selamlar,
10 k ya ben olsam.
240 w lm28b qb (4500/5000) alanım çok dolarsa torchla destek atardım.
300m3 çıkış 100 M3 giriş aksiyel fan 190m3 karbon filtre ve apartları (2500/3000)
120x60x160 bez dolap ve kaplaması için ilkyardım battaniyesi (500)
Hava kanallarının geçeceği tarafa ben olsam strafor kaplardim.100de ona yazardım.

Selamlar,
10 k ya ben olsam.
240 w lm28b qb (4500/5000) alanım çok dolarsa torchla destek atardım.
300m3 çıkış 100 M3 giriş aksiyel fan 190m3 karbon filtre ve apartları (2500/3000)
120x60x160 bez dolap ve kaplaması için ilkyardım battaniyesi (500)
Hava kanallarının geçeceği tarafa ben olsam strafor kaplardim.100de ona yazardım.
Çok güzel sistem ama düşük bütçeli ışıklı karbon filtreli bir sistem toplayıp bez dolap almak bence anlamsız. Bir ay para biriktirip kabin parasını da çıkarır köşeye koyar. Işık kaçtı koku kaçtı , ışığı taşıyamadı o oldu bu oldu derdi olmaz ama onun dışında diğer dediğin her şey müthiş zaten.

Eğer bütçen yoksa büyük sistemde 3-4 bitki yapacağına bir tane space bucket yap gitsin.

Çok güzel sistem ama düşük bütçeli ışıklı karbon filtreli bir sistem toplayıp bez dolap almak bence anlamsız. Bir ay para biriktirip kabin parasını da çıkarır köşeye koyar. Işık kaçtı koku kaçtı , ışığı taşıyamadı o oldu bu oldu derdi olmaz ama onun dışında diğer dediğin her şey müthiş zaten.

Eğer bütçen yoksa büyük sistemde 3-4 bitki yapacağına bir tane space bucket yap gitsin.
1 tane bitki için istiyorum fazlasında gözüm yok 1 olsun dumanı olsun

1 tane bitki için istiyorum fazlasında gözüm yok 1 olsun dumanı olsun
Eğer elinde çok bir bütçen yoksa en güzeli space bucket. İnternette araştır redditte bak birçok örneği var. Micro grow tekniklerine de bakarsın.

Ama benim sana ciddi tavsiyem ikinci el sistem kovala. Malum sarı sitede komple setini 7 bine satanlar var. Çok iyi sayılmaz ama hem kabinin hem çat pat bir havalandırman olur. Bir bitkiye de yeter.

Eğer elinde çok bir bütçen yoksa en güzeli space bucket. İnternette araştır redditte bak birçok örneği var. Micro grow tekniklerine de bakarsın.

Ama benim sana ciddi tavsiyem ikinci el sistem kovala. Malum sarı sitede komple setini 7 bine satanlar var. Çok iyi sayılmaz ama hem kabinin hem çat pat bir havalandırman olur. Bir bitkiye de yeter.
aynen kanka şimdi outdoor var bir tane çok şükür 5 aydır kazasız belasız geldik ama ha görcekler mi diye diye kafama takılıyor o yüzden içeri yapmak daha iyi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** ******