120×120×200 Kabin için Uygun havalandırma Sistemi ?

Merhabalar Herkese belirttiğim ölçülerdeki kabin için Uyumlu karbon filtre ( fiyatı uygun olması gerekli )
ve Uyumlu değerlerde giriş egzoz fan önerisi ?
ışık olarak ( https://www.gardensgarage.com/4-nesil-horticulture-ls-evo-680w ) seçtim
A.N serisi Gübre

@nasa
Yoldaş ben https://www.elektromarketim.com/blauberg-ducto-150-220-240v-kanal-ici-aksiyel-fan-sessiz bunu kullanıyorum aynı ölçüde ki kabine çok memnunum tavsiye ederim.

Icerde bakacağın çiçek sayısı her şeyi değiştirir de, co2 kullanacakmisin. 150 m³ giriş yeter matematik olarak ,ben olsam 200m³ alıp kendime alan yaratirdim.cikis fanını kuvvetlendirme imkanın olur carbon filitre ile güvenlik için.baktin çadır şişiyor debiyi azaltacak çözümler uygulansın.

Ü

Üye silindi 38457

Guest
Icerde bakacağın çiçek sayısı her şeyi değiştirir de, co2 kullanacakmisin. 150 m³ giriş yeter matematik olarak ,ben olsam 200m³ alıp kendime alan yaratirdim.cikis fanını kuvvetlendirme imkanın olur carbon filitre ile güvenlik için.baktin çadır şişiyor debiyi azaltacak çözümler uygulansın.
Debi nasıl azaltılabilir hocam?

nasa

Doktor

higthead

Jolly Green
Merhabalar Herkese belirttiğim ölçülerdeki kabin için Uyumlu karbon filtre ( fiyatı uygun olması gerekli )
ve Uyumlu değerlerde giriş egzoz fan önerisi ?
ışık olarak ( https://www.gardensgarage.com/4-nesil-horticulture-ls-evo-680w ) seçtim
A.N serisi Gübre

@nasa

Dostum 120x120 alan arada kalan bır hava hacmıne sahıp guzel kabın. Bunda koku yogunlugu standartta kalıcaksan 480m3h set kullana bılırsın.

senın ve @nasa nın tavsıye ettıgı ısık alanına efsane olur. https://www.gardensgarage.com/ls-evo-680w-standart-480m3-karbon-filtre-fan-set

Fakat 120x120 de koku yogunlugu standart uzerınde olucak ise mesela 30lt 4 adet photo olucak ise 4 adet 30 lt standart bıtkıye gore 6-7 bıtkılık gıbı olucaktır buda koku yogunlugu had safha demek

Çıkıs setın koku yogunlugu fazla ise

Girişin ise

Standart adetlerde kalıcak isen

cıkısın

girişin ise

Dostum 120x120 alan arada kalan bır hava hacmıne sahıp guzel kabın. Bunda koku yogunlugu standartta kalıcaksan 480m3h set kullana bılırsın.

senın ve @nasa nın tavsıye ettıgı ısık alanına efsane olur. https://www.gardensgarage.com/ls-evo-680w-standart-480m3-karbon-filtre-fan-set

Fakat 120x120 de koku yogunlugu standart uzerınde olucak ise mesela 30lt 4 adet photo olucak ise 4 adet 30 lt standart bıtkıye gore 6-7 bıtkılık gıbı olucaktır buda koku yogunlugu had safha demek

Çıkıs setın koku yogunlugu fazla ise

Girişin ise

Standart adetlerde kalıcak isen

cıkısın

girişin ise

Çok teşekkür ederim 11L 6 âdet auto ilk önce

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kiraquma:
    ****** ****** **** hahahaha*
  • K kiraquma:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • W westside83:
    ** **** hahahaha** **** ******** ******* ******* ******* ****** ***** ***** ******* ********** ****** ********** ***** ** ***** ********** *** ********** ********** ********* **********
  • K kiraquma:
    ** **** ****** ***** hahahaha hahahaha ****** ******** **** ***** ******* ***** ******* hahahaha** ***** *** ********** **** ***** ****** hahahaha**** **** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** ** **** ****** ***** hahahaha hahahaha ****** ******** **** ***** ******* ***** ******* hahahaha** ***** *** ********** **** ***** ****** hahahaha**** **** *****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** hahahaha ** ******** ** *****
  • K kiraquma:
    **** *** **** hahahaha** ********** ***** *** ******* ********** hahahaha**** * ** ** ** **** hahahaha* *********
  • K kiraquma:
  • bandaleros bandaleros:
    ********* hahahaha ********** ***** hahahaha********** hahahaha*********
  • bandaleros bandaleros:
    ********** **
  • bandaleros bandaleros:
    ******** ******** ****** ******* ** ******** ***** ******* ** ** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ****** ** ***** hahahaha hahahaha****** ***** **** *** ** **
  • K kiraquma:
  • K kiraquma:
    ** ******* *** ******* **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* **** hahahaha** ***** ********** ****** *** ** *** **** *** ***** **** **** ******** ***** ** ** hahahaha***** ***** ******** * **** ******** * * * * ******** *** ******** ***
  • bandaleros bandaleros:
    *** ***** hahahaha** ******** ** ** ******** hahahaha*** *******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ********* **** ***** ******** **** ***** ****** ****** ******* **** ****** *** ***** hahahaha** ** ** ******
  • bandaleros bandaleros:
    *** ******** hahahaha ****** ******** ** *** ****** ********** *** ******** ***** *** *** ********** **** ****** ******* **** *** ******* ******** ***** **** ** *** ********** ****
  • K kiraquma:
  • K kiraquma:
  • K kiraquma:
    ****** ******** ****** **** ******** ** *** ****** ******** **** **
  • K kiraquma:
    **** ***** ***** ********* ******* ******** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********* ********** hahahaha*** **** ********* **** ********* * **** ** **** *** hahahaha **** ***** ** ******** ******** **** ****** *** ******** *******
    bandaleros bandaleros: ***** ********* ********** hahahaha*** **** ********* **** ********* * **** ** **** ***...