149. gün hasat vermiyor(mutant)(Sonuçlandı)

5.yaprak

Üye
Başlığı okuyup aynı sorunu veya benzer sorunu yaşayan arkadaşlar için son kez yaptıklarımı yazayım.

24/24 ışık kullanıyordum 19/5 e çektim havalar soğuk ve ışığım el yapımı full spec led. Işık açık kapalı 10 derece fark ettiriyordu 5 saat karanlık ve soğuk görmeleri tricome gelişimini aşırı artırdı. Sulamayı geçiktirip susuz bıraktım kısa süreli ve sonrası gübre yanığı yaptım. En son olarak flush atıp 5 gün kadar karanlık soğuk kabinde bekledi sonuç dağlar kadar oldu

yaptigin isigi gorebilirmiyim

G_man

Kıdemli Üye
Cok iyi kanka masallah :)
Hadi bereketli olsun ne verdi ortalama
Aklımızda bulunsun
5 Günlük kurutma 137 gr. kuru 10 gr. kadar yaprak. Kafası, dün akşam yemek yerken maceraya çıktım pilav dağlarına yedim, sulu köfteni nehirlerine ekmek bandım, salatadan aldığım her kaşıktaki sebzelerin rengini süzdüm acı biberle ejderha oldum kola ile yaşadığım ferahlığı siz tahmin edin. Görev başarıyla tamamladı anlayacağınız. Emeği geçen forum ve forum dışı bütün dostlara teşekkürler

Emmy

Müptezel
5 Günlük kurutma 137 gr. kuru 10 gr. kadar yaprak. Kafası, dün akşam yemek yerken maceraya çıktım pilav dağlarına yedim, sulu köfteni nehirlerine ekmek bandım, salatadan aldığım her kaşıktaki sebzelerin rengini süzdüm acı biberle ejderha oldum kola ile yaşadığım ferahlığı siz tahmin edin. Görev başarıyla tamamladı anlayacağınız. Emeği geçen forum ve forum dışı bütün dostlara teşekkürler
Mükemmel kanka emeginin karşılığı <3

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B biggie34_:
    **** hahahaha
  • B biggie34_:
    ** ***** ****** ******* ***** **
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • S sefilzenci:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* ********** ***** ******** ***** **** *** *** **** *** *** **** hahahaha*** ********** ****** ***** *** **** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ***** **** hahahaha*** ******** *******
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** ********* ***** **** ******* ***** **** ******
    ******** ***** ****** *** **** ******** **** ******* **** ********** **** **** *** ******** ***** *** **** ******** **** ******* ******** ***** *********
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    hahahahahahahahahahahaha*
  • S sefilzenci:
    hahahaha ******* ******* ******* hahahaha*** ******** ********** **** ********* **** ******* hahahaha*
    ****** **** ***** ******** *** ****** ********** ***** * **** ********** hahahaha*
    ***** * ****** ***** * **** ***** ***** hahahahahahahahahahahaha***
    +1
    +1
    +1
  • M Mpt77:
    ******* ******** ********* hahahaha hahahaha hahahaha
  • M Mpt77:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ****** ****** ***** ******** **** **** hahahaha******** ***** ********
    T terbiyeligunahkar: ***** **** ****** ****** ***** ******** **** **** hahahaha******** ***** ********