2 bitkilik setup

koalkoal

Yeni üye
Merhabalar herkese, aşşağı yukarı 1 yıldır teorik araştırmalar yapyorum ve bugün setup kurmak için uygun zamanı buldum. Fakat birçok farklı seçenek ve fikir var. Ortalama ayırdığım bütçe 18-20 bin arası. Sizlerden naçizane isteğim ışık, filtre, fan ve kabin önerisi. 2 bitki bakmak istiyorum sadece

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka, bütcenin cogunu isik ve havalandirmaya ayir.Gerekirse kabini kendin yapar cok ucuza mal edersin. 2 bitki icin sana 100X100X180 veya 200 cm kabin öneririm.Ne yapmak istiyorsun, kisa dönem auto mu-uzun dönem photo mu? Ona göre saksi büyüklügü önerecem. Diger gerekli malzeme icin, gir forumlara ic mekan esrar yetistirme basligi altindaki konulari arastir-oku. O bütce ile 2 bitki rahat yaparsin. Üzerinden bira parasi bile kalir.:)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
Bitane secret jardin hs kabin al 60x120 iyidir ikitane bestva 1000pro bitane blauberg ducto 150 fan girişe
Çıkışada 350m3 vortice lineo quiet ve hız anahtarı

wooZ

Üye
Merhabalar herkese, aşşağı yukarı 1 yıldır teorik araştırmalar yapyorum ve bugün setup kurmak için uygun zamanı buldum. Fakat birçok farklı seçenek ve fikir var. Ortalama ayırdığım bütçe 18-20 bin arası. Sizlerden naçizane isteğim ışık, filtre, fan ve kabin önerisi. 2 bitki bakmak istiyorum sadece
Hocam o bütçeyle çok rahat çok güzel sistemler hazırlarsın. growkentte hazır setuplar var 2 bitki için 60x60 alan yeter sana oralardan baz alarak hazır fan setlerini kullanarak (sponsordan almanı tavsiye ederim) ışığıda sponsordan almanı tavsiye ederim çok güzel harika bir sistem kurabilirsin. forumdada bir sürü konu var kolay gelsin kanka bol dumanlar

Selam kanka, 60x60 kabin , sponsordan 170 w lamba ,190 m3 sessiz fan çıkış 100m3 aksiyel fan giriş .13/14 k yapar. Geriye kalan medyalar ve tohum için de bütçenin içinde kalabilirsin.☺️

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A ax-b:
    *** ******** **** **
  • New Rookie New Rookie:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    *** ******* ******** hahahaha** *** ****** ***** **
  • A anonimm:
  • A ax-b:
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    ******* ******* *** *** *** ******** ***** ******** ***** hahahaha**
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** *** ******* ****** **** ********* ****** ********* **** ****** ******** ****** ****** ******* ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • New Rookie New Rookie:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ** ***** *** ******* ***
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • New Rookie New Rookie:
  • New Rookie New Rookie:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ****** **** ** **** ****** ***** ********* ***** **** *****