2. El 3 bitki yetiştirmek için ışık lazım

TohumsuzTayo

Yeni üye
Selam kankalar şuan elimizde 3 tane kızımız var .
Ama ışığımız yetersiz kalıyor 300-400 w ışığa ihtiyacımız var.
Ücret karşılığında ışık arıyoruz .

Dumanınız bol olsun ...

TohumsuzTayo

Yeni üye
Elin elektirik işine biŕaz yatkinsa bu attiğim konuyu güzelce oku bu cop ledlerden alip montajlaya bilirsin. Yada sahibinden v.s. sitelerde hazir satilanlari var bak kendine uygun olani al devam et.yanliz dikkat et dandik olanlari da var inceleyerek güven veren bir saticiyla iletişime geç. https://www.tohumsuz.com/threads/cob-led-için-gerekenler-ve-montaj.5701/
Bu konuyu güzelce oku yapabilirsin bence!

Kanka çok teşekkür ediyorum okuyup deneyeceğim

TohumsuzTayo

Yeni üye
İletişime geÇeriz fakat şunu söylemek isterim bu lanet balanslar biraz ağır dostum baya bi kargo ücreti ödemek zorunda kalabilirsin yani elden alma şansın varsa ben sakarya daym ayrıca kaç bitki için lamba bakıyorsun

Kanka 3 kızım var onlar için lazım aracım var gerekirse gelir alırım istanbuldayım bende

nasa

Doktor
Kanka kıçı kırık bir iki tane lamba dan kime zarar gelir neticede esrar satmıyoruz öylesyse bir sürü grow malzemesi satan dükkanlar var giTsinler onlara çöksünler adam gübresinden ogutucusune kadar her şeyi satıyor ayrıca farkettim de lsd satın almak için birbirinden tavsiye alanları okudum burda onların yorumlarına pek senin gibi müdahele eden yok biraz karmaşık geldi bu iş bana
kardeşim yasak ötesi var mı ? ban mı istiyorsun

TohumsuzTayo

Yeni üye
kardeşim ben yeni değilim eywallah da kimseye veremeyecek de hesabim yok torbacı değilim bu kardes yazmış imkanı yok yardımcı olmak istedim fazladan kenarda duran bir iki lamba dan bahsediyoruz sonuçta bu kadar büyütmenin bu konuyu değişik yerlere çekmenin ne amacı vardı ki

boş ver kanka yasakmış risk almayalım o zaman .

Yardımın için ayrıyetten çok teşekkür ediyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mrduru Mrduru:
    ********** hahahaha*** ***** *****
  • Mrduru Mrduru:
    **** ******* **** ***** ***** **** ********* ********* hahahaha ** ********* hahahaha***** ***** *** ********** *** **** *** ***
  • T thescq:
    ********** hahahaha*** ***** ***** ***** ******* hahahaha** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T thescq:
    **** **** hahahaha* ******** ****** ********* hahahaha*
  • T thescq:
    ********* **** ********* hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
  • T thescq:
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha hahahaha ******** hahahaha*** ****** ***** *****
    +1
  • T thescq:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha **** ** ******** ********* *** *** **** ****** ** ** ****** hahahaha* **** **** *** ****
  • T thescq:
    ***** ******* **** hahahaha*** **** ** ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ******** * hahahaha* ******* ******** ****** *********
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ****** * **** **** ******** ******** ******* hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ********** ********* ** ** ****** ** *** ****** hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ** ** ** ****** *** ***** ********* **** ********* **** **** ** ******** ********* *** *** **** ****** ** ** ****** hahahaha* **** **** *** ****
  • Night owl Night owl:
    *** *** **** ***** *** ******* **** ***** ****** ** ** ****** *** ******** ****** *** ***** ******* **** hahahaha*** **** ** ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** **** ** ***** ** ** ****** *** ***** **** ********* *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* ** ***** ********* ****** ******** *** ******* ****** ********** ***** hahahaha*** hahahaha****
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ******* ********* *****