2.growum

Ketchap

Yeni üye
Sa kankalar evimin bir köşesinde elbise dolabında fan ve 3 bin liralık led ışık yardımıyla Bitkimi yetiştiriyorum...Co2 , nem makinası , havalandırma düzeneğim yok...2 aylık photo köfteci tohumu..Düzenli olarak çiçek gübresi veriyorum..Sanki boy atmada sıkıntı yaşıyor iki kez kelle kopardım ufak bir LST eğitimi verdim..gidişatı iyi mi Çiçeklenmeye ne zaman sokayım bir de bu bitki dişi mi? Öneri ve eleştirilerinize açığım..

Ü

Üye silindi 18784

Guest
Sa kankalar evimin bir köşesinde elbise dolabında fan ve 3 bin liralık led ışık yardımıyla Bitkimi yetiştiriyorum...Co2 , nem makinası , havalandırma düzeneğim yok...2 aylık photo köfteci tohumu..Düzenli olarak çiçek gübresi veriyorum..Sanki boy atmada sıkıntı yaşıyor iki kez kelle kopardım ufak bir LST eğitimi verdim..gidişatı iyi mi Çiçeklenmeye ne zaman sokayım bir de bu bitki dişi mi? Öneri ve eleştirilerinize açığım..
Fotograflar çok iyi değil dişiliğini göremedim fotograf kaynaklı düzgün çekmen lazım. 60 günlük bir bitki için küçük almış ayrıca veg döneminde neden bloom gübresi veriyorsun ?

Ketchap

Yeni üye
Fotograflar çok iyi değil dişiliğini göremedim fotograf kaynaklı düzgün çekmen lazım. 60 günlük bir bitki için küçük almış ayrıca veg döneminde neden bloom gübresi veriyorsun
Kanka elimdeki gübrenin resmini atıyorum başka gübrem olmadığı için bütün dönemlerde bu gübreyi veriyorum..90 liraya almıştım..

Ü

Üye silindi 25277

Guest
brom keşke 3bin ışığa vereceğine havalandırma ve gübreleride halletseydin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • K kısırlıı:
  • L LPhaze:
    ********** ******* hahahaha ****** ** *** ****** * **** ***** hahahaha* ****** ********* ****** ***** ********** hahahaha* **** ******** ** ******* **** ** ***** ******* **** ****** ******* ***** *** *
  • quorthon quorthon:
    **** **** ***** **** ****** ****** hahahaha ***** ******* **** ******** hahahaha*** *** hahahaha** *** **** ** ** ** ****
  • quorthon quorthon:
    *** **** ** ******* *** ** *** **
    quorthon quorthon: *** **** ** ******* *** ** *** **