2 gun araliksiz yagmur ve yan yatmasi acil yardim !!

El_Takashi

Kıdemli Üye
Disarisa auto powerplant bakiyorum ve 16.gununde bitki 2 gun yagmur yemis .ve bugun yanina ugradigim da boynu bukulmustu kopma felan yok, sisede 2 tane suluk vardi onlari da elimle attim.
Agac altinda duruyordu belli olmasin diye

Tahta diktim ve alttan iple cok siki olmadan bagladim..yerini de degistirdim full gunes alacak yere koydum.burada hava guzel 25 derecelerde felan ne zamana duzelir ? Onereceginiz var mi ?

Kanka

Administrator
Yönetici
aşırı sudan dolayı kök çürümesi yaşıyor sanırım bitkin geçmiş olsun , tekrar bıtkı yaparsan şeffaf olmayan bi saksıya yapmanı öneririm ,
bu dusuk bır ıhtımal kurtulur gıbıme geldı

El_Takashi

Kıdemli Üye
aşırı sudan dolayı kök çürümesi yaşıyor sanırım bitkin geçmiş olsun , tekrar bıtkı yaparsan şeffaf olmayan bi saksıya yapmanı öneririm ,
bu dusuk bır ıhtımal kurtulur gıbıme geldı

Hadi ya insallah koku curumez,petin her yerini delmistim.su akiyordu kanka dun gittim yanina cuma gideyim demi ? Eger toprak kuruduysa su veririm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ***** * **** ** ****** **** ******** ** ***** ****** ****** **** ********** ** ****** *** ******* ****** ** ****** ** **********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ***** *** hahahaha *** ******* hahahaha *** ****** ***** ***** ****** ******** ***** ***** hahahaha ******* ********* ******* ****** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** *** ******* **** ***** ** ** ** ** *** ****** ** ******* ******* *** ** **** ***** ** **** *** *** **** * * ***** *** ******** ********* * * ***** ********** ********
  • Mordecai Mordecai:
    ******** ** hahahaha ***** *** ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    **** ****** ******** **** hahahaha****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** **** **** ****** ***** *** ***** * **** ** ****** **** ******** ** ***** ****** ****** **** ******
  • kkush kkush:
    ** ***** *** ********** ** hahahaha ***** *** ***
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ****** ** *** **** ******** ** hahahaha ***** *** ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ** ***** ********** ********* ****** ******** ***** ********** hahahaha ** ** ******** ******* ******** ****** ***** ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
    ********* **** **** ** *** hahahaha**** ******* ******* *** ******* ***** *** **
    +1
  • G ghostt7:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ******** ******* ****** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** *** *** ***** ***** ********* ******** ***** ********** ********* ****** ******** ***** ********** hahahaha ** ** ******** ******* ******** ****** ***** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Night owl Night owl:
    **** ******* **** **** ** ***** *** **
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ******** **** ******* ***** ******* ********* **** **** ** *** hahahaha**** ******* ******* *** *****
  • M merto1835:
    hahahaha ****** ******** ** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
  • kkush kkush:
    ***** ****** *** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    * ****** ********** ***** * ***** **** ****** **** ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    Night owl Night owl: * ****** ********** ***** * ***** **** ****** **** ******* hahahahahahahaha...