2x Blue Dream (photo) 400+100w Cob Led Eğlence Bitti

Selam arkadaşlar bugün çiçeklenmenin 35.günü ısı 20-23 nem %40/60 Tek kıza 4 Litre su veriyorum. Şu an için güzel ilerliyoruz.
1 hafta içinde big bud ve overdrive eklicem abinin tavsiyesi ile onun dışında psikolojimiz bozuk ama kızlar iyi.

bitkileri görünce fetiş duygularım kabardı zevk aldım gerçekten. ben senin yerinde olsam 1 hafta değil big budu hemen dahil ederim. overdrive a daha var 2 hafta kadar

bitkileri görünce fetiş duygularım kabardı zevk aldım gerçekten. ben senin yerinde olsam 1 hafta değil big budu hemen dahil ederim. overdrive a daha var 2 hafta kadar
kanka bugün siparişini verdim big bud ve overdrive big bud'a hemen başlayacağım biraz geç kaldık ama yine de çok kaybımız olmaz umarım :) Teşekkür ederim güzel yorumun için de

70. günden beri yani totalde +35 dersek 105 gündür hayatta olan kızlarına aşık oldum..

35 gündür 12 12 veriyorsun faturanda ciddi bir azalma oldumu . ve karanlık periyodunu geceyemi getirdin karanlık periyodda iken ışık süzülmesi sızması sorun yaratıyor mu diye merak ettim

kanka ciddi bir azalma olmadı :) 249 geliyordu 255 gelmeye başladı anlamadım :) Bende öyle bekliyordum ama olmadı bu akşam gündüz kullanım miktar değerinden büyük ihtimal :) Teşekkür ederim big bud'da yarın elime ulaşır bakalım son haftaları neler olacak kankacım :)

Son düzenleme:
kanka ciddi bir azalma olmadı :) 249 geliyordu 255 gelmeye başladı anlamadım ben de :) Bende öyle bekliyordum ama olmadı bu akşam gündüz kullanım miktar değerinden büyük ihtimal :) Teşekkür ederim big bud'da yarın elime ulaşır bakalım son haftaları neler olacak kankacım :)
kankacım erken hasat etmediğin sürece asla pişman etmeyecek kızların cidden kıskandım :p heralde 1 ay icinde kesersin

Kankacım selam çiçeklenmenin 53. günü şu an Gübre hesi devam + olarak Melas 7 litreye 5 kaşık big bud L/2 olarak vermeye başladım son haftalar için overdrive aldım şu an fotoğraflar da tam olarak güzellikleri kızları çekemedim ama fotoğraflardan daha güzeller :)
@Nikolass

Nikolass

Yeni üye
Maşallah kanka çok sağlamlar emeklerinin karşılığını alcağına inanıyorum bir saksıya 3.5 litre veriyosun sanırım kaç günde bir veriyosun birde mela ne işe yarıyor faydasını gözlemliyormusun ?

melas terpenoid ve kannabinoidlerin de gelişim sunuyor hem de biraz daha aroma kattığı söyleniliyor. 3.5 litre veriyorum 4. gün kurumuş oluyor. Genetik Blue Dream

Senin sayende photoya sevgim artdi bro oto ekcekdim photo dusunuom senin sayende)
Ufak bi sorum olucak kactane somek var su anda baya bi topping yaptin somekler en az kokbasi 10 vardir)
Kanka 32 tane kelle var şu an için güzel ilerliyor. Bundan sonra auto deneyeceğim sırf denemek için sonra uzun bir süre grow yapmam sanırım bana uzun bir süre yeter çünkü. Photo sabır işi bunu kesinlikle göz önünde bulundur sonrasında karar ver kanka güzel yorumun için de çok teşekkür ederim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** *** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* ** ********* ** ******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ******* hahahaha *********
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********** ***
    ** *** ******** *** **** *** ********** **** hahahaha**
    *** **** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******** ***** ***** ********** ****** **** ********** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** **** hahahaha **** *** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** hahahaha* **** ** **** *** ****
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** **** **** ******** **** *****
  • Didrug Didrug:
    *** ** hahahaha******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ********* ********* ** ****
    ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ******* ***** ** ******* ******
    **** hahahaha* ***** ******
    ********** ******* ********** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ********** ******* ********** **