3. Grow denemem bu sefer dış mekan

Bar

Kıdemli Üye
Kanka zamanında bende sen gibi yaprakları kopartıp durdum hasati az aldım o yüzden. Aman bu sefer dokunma bırak büyüsün bitki

Mertali54

Doktor
kanka 2 tanede 20 litrelik bez saksım var ama sepetin içindeki bez saksıdakinden 3 kat daaha büyük aynı tohum aynı gün topraga dikildi tüm koşullar aynı fotoğrafta belki belli olmuyor ama 65 litre hepimizin evinde bulunan çamaşır sepetlerinden o heryeri delikli içinden toprak düşmesin diye sepete tşört geçirdim dolayısı ile toprak nefes alıyor problem yok yakından bi fotoğraf yuklerim anlarsın nedemek istediiğimi
Foto yuklermisin kanka

resko

Yeni üye
Kanka zamanında bende sen gibi yaprakları kopartıp durdum hasati az aldım o yüzden. Aman bu sefer dokunma bırak büyüsün bitki
busefer temkinliyim kankam bitanede hariçten kobay bitkim var onun yapraklarına sulanıcam artık bunlara dokunmuyorum ufak bi denemedeyaptım ama daha tadı yok beklemedeyim ;)

erşan kuneri

Kıdemli Üye
evet bro busefer herşey yoluna gibi acaba dış mekanda yuksek sıcaklıktan dolayı problem olabilirmi diye düşünüyorum şu an 30 dereceyi buluyoruz ilerde 40 derecenin üzerine çıkacak tavsiyelere açığım
kanka 30 derecenin üstünde bitki fotosentezi yavaşlatıyor buna direnç kazandırmak için potasyum silikat ve deniz yosunu gübresi kullanabilirsin.deniz yosunu gübresini kesinlikle tavsiye ediyorum hasatı çok arttırıyor

Ü

Üye silindi 19785

Guest

resko

Yeni üye
kanka 30 derecenin üstünde bitki fotosentezi yavaşlatıyor buna direnç kazandırmak için potasyum silikat ve deniz yosunu gübresi kullanabilirsin.deniz yosunu gübresini kesinlikle tavsiye ediyorum hasatı çok arttırıyor
kanlam saol bende bunu merak ediyordum açıkcası sanırım bu konuyu biraz arıştırmam gerekecek tavsiyeni değerlendirecem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** *** ** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ******** ****** ** **
  • 420x 420x:
  • Y yasopro2001:
    +1
  • A atılgan:
    ***** **** ******** **** ******** ****** ***** ***** ******** ******* ***** **** **** **** ******* ******** hahahaha***** ** **** ******* ********* ******* hahahaha ******* ********* *** ******** ******** ****** **** ******* ******* ******** *** ********** ** ******* ******* ******** ****** ******** ********** ***** ******** ***** hahahaha** ********* ******** hahahaha* **** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **** ******* ****** ********* ******
    +1
  • A atılgan:
  • B badtrip420:
    ***** hahahaha ***** ***** ********* ***** hahahaha *********
  • A atılgan:
    hahahaha**** ******* **** *****
  • A atılgan:
    ****** ******* ****** hahahaha**
    +1
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **
    B badtrip420: ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **