44 . Gün 3x bruce banner 2 x Hindu kush 1 x cheese auto

Merhaba arkadaşlar 44. Günden selamlar cheese. Auto sağdaki o 35 günlük diğerleri 44 filizlendirme aşamasında bir tanesi ölür gibi yaptı bende chesse ektim diğeride canlanınca biraz kalabalık oldu .kızların durumu bu sizce nasıllar 44. Güne iyimi yoksa muadillerinden küçükmü atami bloombastic vermeye başladım bazı yaprak uçları sarardı ortaki bitki kısmen daha çok sarılık var ama sömeker üzerinde yüzde 30 bir şişme sağladı diyebilirim sizce nasıl yorumları bekliyorum ben gram konuşmayı sevmem 6 bitkiden yarım kg sömek gelirmi:)

Zmn123

Üye
Merhaba arkadaşlar 44. Günden selamlar cheese. Auto sağdaki o 35 günlük diğerleri 44 filizlendirme aşamasında bir tanesi ölür gibi yaptı bende chesse ektim diğeride canlanınca biraz kalabalık oldu .kızların durumu bu sizce nasıllar 44. Güne iyimi yoksa muadillerinden küçükmü atami bloombastic vermeye başladım bazı yaprak uçları sarardı ortaki bitki kısmen daha çok sarılık var ama sömeker üzerinde yüzde 30 bir şişme sağladı diyebilirim sizce nasıl yorumları bekliyorum ben gram konuşmayı sevmem 6 bitkiden yarım kg sömek gelirmi:)
Işık marka nedir knk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** hahahaha****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ******** ******* ********** ****** *** ******** hahahaha** ***** ****** *** ***** ***** ***** ****** ** hahahaha **** ****** ****** * **
    *** *** ********* ******* ******* *** ****** ******** ******* ********** ****** *** ******** hahahaha** ***** ****** *** ***** ***** ***** ****** ** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha** ******** ****** ***** ******** ******* *****
    +1
    **** * ****** ******** ** *** ** *** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********** hahahaha* ***** **
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** *** **** ***** *** *** *** ****** ***** ******* ***** ** *** hahahaha* ***** *** **** ********** *** ** **** hahahaha
    +2
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
    ****** ***** ***** **** ***** ******* ***** *** *** **** ***** *** *** *** ****** ***** ******* ***** ** *** hahahaha* ***** *** **** ********** *** ** **** hahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    **** ***** hahahaha* ******* ****** ****** ******** **********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +2
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha** *****
    *** ******** hahahaha**** ****** ** ********* hahahaha* ****** ********* **********
    ***** **** hahahaha *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    *** * **** ********** *** ***** *** ****** **** ********* hahahaha ****** **** ****** ***** ** hahahaha ** **** ****** *** **********
    *** ******* ** ****** ** ******* ****** *** hahahaha***** ******** hahahaha** ***** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ********** hahahaha* ********* *** ******* *** ********** ********* ****** ***** **** hahahaha *****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ********** ***** **** ********** ***** hahahaha ******* ******** ********** *