4x4 TENT 1000 DOUBLE ENDED HPS/MH KURULUMA YARDIM LAZIM

r u high?

Yeni üye
selam herkese, 4x4 grow tent 1000watt hid sistemimi kisa bir sure icerisinde siparis edecegim hepinizin tavsiyelerinizi bekliyorum. saksi, toprak ve gubreler listede yok farkindayim. coco kullanacagim icin saksiya karar veremedim airpot mu smartpot mu.. ayrica ben amerikada yasadigimdan gubreleri bir sureligine sample olayi ile cozmeyi planliyorum firmalara tek tek mail atip ucretsiz sample isteyecegim.

her turlu oneri, tavsiye hatta ekstra olabilecek ne varsa duymak isterim. maddi olarak astronomik olmadikca kaliteyi arttirabilecek her seyi eklemek istiyorum ve sistemi olabildigince optimuma cekmek istiyorum. tavsiyelerle yeni bir parca ekledikce konuyu guncelleyecegim. iyi forumlar herkese.

• 120x120x200 Grow Tent
• 1000watt Double Ended Yield Lab Pro Series
-1000watt HPS/MH
-Reflektor

-Dijital Balast
-Aski Halati x2
-Analog Zamanlayici

• Vortex S-600 347 CFM Fan 6"
• iPower Karbon Filtre 6"

-Pre-Filtre
• iPower 6" 25 feet Boru x2

-Kelepce x4
• Exhale XL CO2 Paketi
• Honeywell Nem Makinesi
• Secret Jardin 16W Monkey Clip Fan x2
• AcuRite Digital Hygrometer
• HM Digital TDS Tester
• DILISS Digital pH Tester
• General Hydroponics pH Control Kit

dyYYzvL.png

ECcD3gN.png

107MQF1.png
YdYrzMG.png

pKsmqd3.png

Marangoz

Kıdemli Üye
Ben olsam o kabin için 600W tercih ederdim. Bir de o termometrelerin kablolu dış ortam ölçenleri var. Türkiye'de bi firmanın linkini atıyorum amazonda da bulabilirsin. Termometrenin kendisi kabin sıcaklığını ölçerken diğer sensör de bitki tepesini ölçebilir mesela.
Onun haricinde sistem güzel kanka. Bol hasatlar aldırır inşallah sana.

ukka

Yeni üye
kanka sistem super bol hasatlar 
ben sıze bı soru soram
3*3* kabinde 6-8 saksı olsa sızce kac adet ısık ve kac w iyi olur ben ıkı tane 1000w dusundum fazlamı yada normalmı

r u high?

Yeni üye
Cvp: 4x4 TENT 1000 DOUBLE ENDED HPS/MH KURULUMA YARDIM LAZIM

Marangoz' Alıntı:
Ben olsam o kabin için 600W tercih ederdim. Bir de o termometrelerin kablolu dış ortam ölçenleri var. Türkiye'de bi firmanın linkini atıyorum amazonda da bulabilirsin. Termometrenin kendisi kabin sıcaklığını ölçerken diğer sensör de bitki tepesini ölçebilir mesela.
Onun haricinde sistem güzel kanka. Bol hasatlar aldırır inşallah sana.

yazin tasinip bodrumu komple kapaticam kanka full 1000 wattlarla o yuzden 600 watt almak istemedim. bu deneyim kazanmalik 2 grow vaktim olucak tasinana kadar sonra buyutucem sistemi baya. termometre tavsiyen icin cok sagol hemen degistiriyorum. mantikli geldi yazdigin sey baya hatta oguzdada gormustum sanki o termometreyi. eyv tekrardan cok sagol guzel dileklerin icinde tesekkur ederim.

ukka' Alıntı:
kanka sistem super bol hasatlar 
ben sıze bı soru soram
3*3* kabinde 6-8 saksı olsa sızce kac adet ısık ve kac w iyi olur ben ıkı tane 1000w dusundum fazlamı yada normalmı

kanka icerisi hamam olur o kadar kucuk alana o kadar boru karbon filtre 2 reflektor sigdirican bitki nerde buyuyecek? bence alani buyut 2 1000wattla deli seyler yaparsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...