5 AUTO BITKI YAPACAM ILK GROW OLACAK YARDIM PLSS

kerim54

Yeni üye
Cümleten bol hasatlar dostlar,kardeşler, abiler.

Ben 10 yıllık smokerim ve ilkkez kendim yapmaya çalışacağım indoor 5 auto bitki yapmayı istiyorum.
Hem hasadı fazla gramaj hemde sativaya yakın kafalar istiyorum.
Minimum sistem maaileyetim ne olur acaba ?
Köyde kerpiç kullanılmayan evde yapacağım olur mu ?
Ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler
Yapabilirsek herkese sigaralar bendennn

Pablo Emilio Escobar

Kıdemli Üye
Kanka hoşgeldin aramıza öncelikle ilk growda auto önermiyorum her yaşadığı stress senin hasatını etkilicek o yüzden ilk grow photo bitki yap her türlü eğitimi verebilirsin dayanıklıdır stressi kaldırır her türlü toparlar kendini sistem hakkında yorum yapamıcam ustaları etiketliyorum sana yardımcı olurlar. @Kanka @higthead @Xcd

SariTursu

Kıdemli Üye
Selamlar, @Pablo Emilio Escobar kankamın dediklerine katılıyorum. Eklemek istediklerimde şunlar; şahsen izlenimlerime göre ilk growerın yaptığı en büyük yanlış fazla bilgisi olmadan ekipmana dünyaları yatırmak, ödemek. Bana sorarsan çorbacı tohumun ile başla dişileri ayır erkekleri at. Dr. Karbon sponsordan bi çıkış bi giriş fanı al. Bunlar önemli. @higthead reis sana yardımcı olacaktır. Sağolsun hiç bir konuda desteğini esirgemez. Işık olarak da torch ile başla sonrasın da quantum board geçersin. Bir de nem makinesi şart tabi. İlk başlarda nemin 65-70 üzeri olmalı. Bir de biobiz yada an gübre seti. Tamam bu iş. İlk başta bez dolapta başla kanka. Sonrasında pro bir kabin alır ufak ufak dizersin. Ama auto ile başlama derim. Selametle. Üstadlara saygılar.

kerim54

Yeni üye
Auto istememin sebebi çok sabırsız olmam reisler korkuyorum henüz olmadan saldırırim ona diye bu konuda bilgili bir arkadaşım var sürekli outdoor yetiştiren birisi ve bu işi gercekten dışarıda güzel yapan birisi ona güvenerek auto düşünmüştüm birazda

Şakkir

Kıdemli Üye
Auto asla başlama dostum, aynı anda başladığım kankalar var bakıyorum cücük kadar sigara yapmışlar. Benim 5, 6 katı sömeğim var onlara oranla. Bildiğimden değil photo olduğu için. Havalandırma için kesinlikle @higthead ustanın dediğini yap, ben yapmadım şu an koku sıkıntısı yaşıyorum.

Cheff33

Yeni üye
Auto asla başlama dostum, aynı anda başladığım kankalar var bakıyorum cücük kadar sigara yapmışlar. Benim 5, 6 katı sömeğim var onlara oranla. Bildiğimden değil photo olduğu için. Havalandırma için kesinlikle @higthead ustanın dediğini yap, ben yapmadım şu an koku sıkıntısı yaşıyorum.
Merhaha kullandığınız havalandırma sistemi nedir? Havandırma ile ilgili satın alma sürecindeyiö yardımcı olur musunuz? Son olarak kaç bitkiniz var

Geyve5454

Müptezel
Selam hemşerim hoşgeldin bende alışverişimi tamamladım tohumları bekliyorum. Benimde ilk indoor tecrübem olacak ve auto ile bilgi edine edine başlayacağım gazamiz mübarek olsun

Auto istememin sebebi çok sabırsız olmam reisler korkuyorum henüz olmadan saldırırim ona diye bu konuda bilgili bir arkadaşım var sürekli outdoor yetiştiren birisi ve bu işi gercekten dışarıda güzel yapan birisi ona güvenerek auto düşünmüştüm birazda
Kardeşim photo ve auto tam olarak nedir bende çok yeniyim bilemiyorum gerçekten kimsede tenezzül edip anlatmıyor şimdi benim bitkilerim var 5.haftasındalar banyoda saksıda duruyorlar tepelerinde LED’ler yani dolap folyo filan yok şimdi benim bitkiler auto mu photomu ?

iWeed

Üye
Kardeşim photo ve auto tam olarak nedir bende çok yeniyim bilemiyorum gerçekten kimsede tenezzül edip anlatmıyor şimdi benim bitkilerim var 5.haftasındalar banyoda saksıda duruyorlar tepelerinde LED’ler yani dolap folyo filan yok şimdi benim bitkiler auto mu photomu ?
Forumda bu konuyla alakalı yüzlerce başlık var onları inceleyebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********