5500tl lik sistem yaptım ama havalandırmayı kuramıyorum

Marüana

Yeni üye
Selamın aleyküm bilgisi olan abim yada kardeşim 3 yıldır doğal yöntemle hasat alıyorum türkiye de 21 yaşındayım artık kendi odamı kurmak için en kaliteli malzemeleri topladım 1200w sol led lamba aktif karbon filtre vs ama karbon filtreyi kurmayı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ?

Yoddle12

Yeni üye
Cvp: 5500tl lik sistem yaptım ama havalandırmayı kuramıyorum

Marüana' Alıntı:
Selamın aleyküm bilgisi olan abim yada kardeşim 3 yıldır doğal yöntemle hasat alıyorum türkiye de 21 yaşındayım artık kendi odamı kurmak için en kaliteli malzemeleri topladım 1200w sol led lamba aktif karbon filtre vs ama karbon filtreyi kurmayı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim 
Selam aga ben sana hangi ledden aldın diye soracaktım  gerçekten 1200 w gerçekmi test eetin mi diye  ve aldıgın ledin link i atarmısın ?

Marüana

Yeni üye
Öncelikle özür diliyorum uzun bir zaman giriş yapamadım sıkıntılar ve problemler oldu ışığımı ali ekspresden aldım çok araştırdım magicplant daki ışık ile aynı orayada götürdüm adama gösterdim onay verdi ucuza almışsın filan dedi şuan fotoğrafını atamam çünki kurmadım daha dediğim gibi sorunlar oldu

Solid1453

Yeni üye
Cvp: 5500tl lik sistem yaptım ama havalandırmayı kuramıyorum

Vnp ile youtubeye bağlandığında ülkenin yasakladığı videolarına izleyebilirsin.ben bir çok video izlemiştim.şimdi sana anlatsak bile bir yere kadar yardımcı olabilir.yapıştıracağın bantına kadar videolarda mevcuttur.dil türkçemi değilmi diye bakma.ingilizce altyazı açıp gerekirse çeviri yap.şimdiden kolay gelsin.ayrıca led ışığının linkini bende bekliyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Sleepless Sleepless: ******