5x outo Bruce Bunner 4x çorbaci (balkon 23. Gün reisler bi yardim please)

SUPEROTT

Yeni üye
İlk growum gubreyi daha dun verebildim ve icerden balkona cikardim ama sularini az verdim transfer isleminide ayni anda gerceklestirdim(saksi)
Ne yapmaliyim sizce :( abiler zahmet olmazsa fıkır verırmısınız yardıma ıhtıyacım var

@Cannadb4e2ac1-57f0-4f91-98e8-127ac5aca435.jpg22e07f83-acbc-4e72-ad2a-95e960d7903e.jpg

Son düzenleme:

SUPEROTT

Yeni üye
ışık 24 0 dan
12 - 12 ye cektım mecburen
banlkonda afıs olmamak ıcın sabah 7 gıbı yanıcak led aksam 7 de kapatıyorum

Yanlıs mı sizce ?ne yapsam acaba

C

Canna

Guest
Dostum isigi 18/6yap, daha filiz onlar, nem %80, sicaklik 25-26 derece, bardaktaki bitkilerini cok sulamissin, kökleri cürmeye baslamis, toprak tam kurumadan su verme, su anda nem ver ve kök güclendirici.

SUPEROTT

Yeni üye
Dostum isigi 18/6yap, daha filiz onlar, nem %80, sicaklik 25-26 derece, bardaktaki bitkilerini cok sulamissin, kökleri cürmeye baslamis, toprak tam kurumadan su verme, su anda nem ver ve kök güclendirici.

Nem makinasini yanina koydum kanka 18/6 ya cektim isigi
Yarin su vermeyi dusunuyorum
Saksilar 10lt
ISIK MESAFESI EN YAKIN BITKIYE 50 CM
NEM 50-60 LARDA
SICAKLIK OGLEN 2.30 GIBI 40 LARI GORUYOR
RUZGAR ALIYOR GENELDE BITKILER HAREKETLI

ışık mesafem ne olmalı ??

NE YAPMAM GEREKIYOR USTAT EN ZEVKLISI IZLEMEK :d

db4e2ac1-57f0-4f91-98e8-127ac5aca435.jpg22e07f83-acbc-4e72-ad2a-95e960d7903e.jpg2eb4cdba-4afe-413c-9a10-1f2c8ee65dde.jpg

Son düzenleme:
C

Canna

Guest
Bak dostum, filizlerin güneste olan bütün yapraklar yanlardan yukari dogru kalmis, bu isik fazla gliyor demektir.Birde gölgede kalmis yapraklar gördüm, onlar düz ve olmasi gerekende bu. Yüksek isiyi gecici olarak su büyüklükteki bitki kaldirir ama, dikkat et bu sicaklikta toprak cok cabuk kurur, filizler susuzuz kalmasin, tavsiyem bütün saksilari aydinlik ama gölge bir yere al, veya önlerine beyaz bir carsaf as, direk günes isigindan koru.Outdoot tecrübem hic yok, bu sana verdigim bilgiler genel bilgiler.Rüzgar almasi ve bitkilerin hareketli olmasi cok iyi, rüzgar kesilirse aslinda bir vantilatör ile senin sürelkli esinti vermen cok iyi olur, sallanan bitkiler gövdeleri kalinlasir buda bitkinin daha iyi gelismesini saglar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****